Suzuki RG 80 (1994)

Vloženo 25.2.2011
Aktualizováno 6.12.2013

Montáž širokých řidítek

Vloženo: 03.12.2013, Uskutečněno: 03.05.2011, Zhlédnuto: 23x

Deník vedu trochu sporadicky, nemám na to čas... Ale tohle mi přijde hodný zápisu
Už ani nevím kdy přesně jsem to dělal, ale co na tom, chtěl bych se podělit právě o dlouhodobější zkušenosti.
Procer nebyl nijak náročnej.. odmašlit brejle, dát spodky držáků, namašlit lanka atd. na nový řidítka(spojkový bylo krátký, posloužila mz150 ), poskládat, nastavit aby vlezl klíček a zároveň byli ruce ve vyhovující poloze, podotahovat hlavně všechno a hurá testovat

Po výměně řidítek se posez na první dojem rapidně změnil, ruce byli daleko od sebe a víš, sedělo se vzpřímeněji, s notnou dávkou představivosti můžu přirovnat třeba k cb500, prostě už mě nebolely zápěstí po delší jízdě .Na druhou stranu, když bylo potřeba zakousnout se do řidítek, jak je libo...
Ale hlavní chod mi naservírovali jízdní vlastnosti... Cítím jak ožívá, je poslušná, mluví se mnou, už nemusim při otáčení nemotorně vyvažovat nohou, do zatáček padá mnohem rychleji a úhel náklonu se koriguje strašidelně snadno. Když při výjezdu gasuju, lámu tam kvalty celým loktem a Zuzanka se příjemně rozvlní. Teď objem neznamená nic, stejně je to extáze

• Come get some shine...

Můj první experiment s leštícím kotoučem ve vrtačce... "pokusným králíkem" byly druhý brejle :)

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 14.05.2011
  • Menší projížďka....

... byla spíš testem co Zuzka vydrží když ji trochu naložíme... 2 týpci, 2 baťohy, 1 skejt, hafo vercajku a pár blbostí.. vedla si dobře, hlavně ta skvělá ovladatelnost, jenom baťoh tak nějak nešťastně "hozenej" na nádrž

Uskutečněno: 08.05.2011
  • ..A je zpátky!

Po dlouhým čekání se mi vrátily díly z lakovny... Původní černo-fialová se změnila na "kawa" zelenou, a myslim že jí hafo sluší :) Jen nevim jestli sem radši za lak, nebo za to že zas můžu jezdit, každopádně spokojenost

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 05.05.2011