Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník cashflow
Vloženo 23.2.2011
Aktualizováno 16.5.2013

Honda Fireblade 954 RR - v originál barvách,originál stavu,tak jak má motocykl dle mých představ vypadat

První dojmy - Super

Tak je to rozhodnuto Po trochu vybírání a volení té správné alternaivy jsem zvolil.Zatím dodávám pouze foto z mobilu,lepší ted nemám.Hned jak se oteplí tak je sem frknu.Po delším zimním vybírání se to zadařilo.Motorka je v super stavu,má najeto 5.400 km,jelikož cca 4 roky stála.Jsem zvědav na porovnání Yamaha YZF R1 vs Honda Fireblade RR , to víte kdo má R1 - je lepší R1 , kdo má Fároše ,je lepší FárošSlibuji,že naprosto objektivně porovnám a ani jedné nebudu nadržovat.Ale to až bude teplo a thle krasavice začne brázdit silnice

Přidávám foto z přepravyJeště se nejezdí,je mi zima

Tak mám asi 5OO km.Co říci.Objektivně - Fároš je kultivovanější a ač se to nezdá dá se říci cestovnější motorka.Posez jezdce je mnohem vzpříměnější a pohodlnější.Brzdy a podvozek srovnatelný s R1.Co se týče výkonu , nejsem žádný závodník ale je to naprosto jasné a znatelné,za R1 když vemu,tak se to převrátíFároš má pozvolný nástup výkonu a tím pádem i řekl bych lepší jízdu v pomalých městských rychlostech.R1 je o dost sportovnější motorka,jak posedem jezdce tak i výkonostním rozdílem.Opravdu je tam tech cca o 30 koní více znát.Nic méně jak říkám mne by stačílo i koní 90 ,jen se snažím popsat rozdíl mezi temito stroji.

FunThomas
FunThomas napsal 19.05.12 v 11:24