Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2000)

Vlastník Křesťan
Vloženo 30.9.2007
Aktualizováno 15.9.2014

Vloženo: 11.03.2022, Uskutečněno: 16.10.2021, Stav tachometru: 85399 km, Zhlédnuto: 21x

Když už mě nouze dohnala k tomu, že mám motorku v barvách US NAVY, říkal jsem si, že by to chtělo pár fotek s americkým křižníkem a pinupkou. Do role modelky jsem nakonec přemluvil Míšu, ale od křižníku jsem nakonec musel upustit. Fotky jsme si naplánovali na léto, ale já to chtěl fotit teprve až bude mít motorka nový padací rám. Ten je z HD softait a koupil jsem ho použitý a trohu odřený. Dlouho ležel v lakovně a pak jsem ještě dodělával uchycení na motorku. V říjnu jsme si mysleli, že už to budeme muset nechat na příští rok, ale pak přišlo ještě pár slunných dnů. Teplo už ale nebylo. Den na focení byla sobota. Měli jsme hlídání na děti. V týdnu jem ještě odskoušel vehement zpomaleného nabýjení blesku. Ten mi sestrojil kamarád proto, abych moh nabíjet takhle výkoný blesk přes měnič který má jen 600w. Věci jsme naložili do auta v pátek. Míša jela do Prahy autem a já na motorce. Když jsem to ráno vytlačil před garáž, bylo 0 stupňů. Při tankování v Mýtě jsem byl zmrzlej jako drozd. Když jsme přijeli do na Smíchov a přišli na náplavku, kde jsme chtěli fotit, čekal nás šok. Čekali jme ospalé sobotní ráno na břehu Vltavy, ale na náplavce probíhal právě foodfestival. Bylo tam spoutu stánků a snad tisíc lidí. Na vodu nebylo vůbec vidět. Chvíli jsme přemýšleli, že to odpískáme, ale pak jsme našli klidnější místo kousek proti proudu. Nějaké publikum tam sice bylo, ale nějak jsme se stím popraly. Jak se nám nakonec fotky povedly, posuďte sami.

Guga (72) napsal 12.03.2022 v 18:38

Paráda veliká

Fešo (8) napsal 12.03.2022 v 12:34

Paráda veliká.

Juraj22 (169) napsal 12.03.2022 v 07:04

Jo fotky parádní, mladá paní je kočka

• Veký servis karburace

Vzhledem k očekávání, že v nacházející sezoně bude na tachometu číslovka 100.000 km, usoudil jsem, že je třeba dopřát stroji trochu péče. V posledních sezonách mě přišlo že maximálka spadla ze 180 na 150 a že toho přemlo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.01.2024
    Uskutečněno: 13.01.2024
  • Češi v Braniborsku - Massen Dirt Track 2023

Massen Dirt Track je Hotrodový závod v Německu, který se jezdí na pískovém ovále, vždy druhý víkend v září. Do Massenu jsem prostě letos musel. Protože jsem dostal volňásek od startujícího soupeře na Hotrodech . Hodilo s

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.09.2023
    Uskutečněno: 08.09.2023
  • Lokáč 2023

Lipenský Lokáč se letos nesl ve znamení oslavy 30th výročí vzniku budějické party BBC. Temín mám bouhužel kolidoval se závěrem naší alpské dovolené. :-( Nakonec se nám to podařilo vyřešit celkem elegantně. Po týdením po

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.10.2023