Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník Kumpís
Vloženo 20.2.2011
Aktualizováno 15.10.2014

Je to moje první "Velká" motorka a můžu jí jenom chválit:)

První dojmy - Pohodová. Ideální pro začínající jezdce. Nepřekvapí v případě přiměřené chyby při jízdě.

Mám jí zatím jeden rok a za tu dobu mě to stálo akorát nový chladič z USA (protože tam je všechno podstatně levnější- v mém případě jsem ušetřil cca 3 300Kč),protože předchudce se ho dost prasácky snažil opravit, když motorku poslal k zemi... a novou barvu a lak. Teď me čeká koupit pneu a bude to nejspíš: Dunlop SPORTMAX QUALIFIER sada 120/70 + 180/55 ZR17. Dost mě baví hledat různé vychytávky, jako je např. podsvícení motorky a nebo karosářské zkrášlení atd.

Kumpís
Kumpís napsal 15.10.14 v 17:47

Ahoj SonyLee,
děkuji za komentář. Nejvíc za tu poslední fotku... nevím co na to říct. S tím už nic neudělám.

Shodou okolností jsem se dnes přihlásil na svůj profil asi po roce, abych uvedl skutečnost, že motorka již nejí aktuální. Ke konci loňského roku jsem ji prodal
Ale ten kluk co si jí koupil, tak ten z ní byl víc než nadšený. Aspoň cena útěchy za dobře provedené úpravy a celkový stav motorky.

SonyLee
SonyLee napsal 15.10.14 v 17:21 10b.

Krásně sladěnej Sršeň přeju spousty kiláků v pohodě
Motka za 10, poslední obrázek s komentářem za nejvíc, tolik bodů tu není,klobouk dolů

rockstar17
rockstar17 napsal 08.09.11 v 16:16

jj, barvy jsou pekne vychytany a nocni ledky maji svoje kouzlo 10b

biosák
biosák napsal 27.02.11 v 18:11

Pěkně sladěnej,tak hodně najetých km.

Maros868
Maros868 napsal 27.02.11 v 11:29

Pekný storj , kukám že spodný plast pod motorom sa nám páči viacerím tiež ho mám ... vela šťastných navratou domov