Kawasaki BN 125A (2004)

Vlastník kawaděd72
Vloženo 15.2.2011
Aktualizováno 1.6.2011

Je to můj první japonec,první choper a moje 3 láska a opravdová kráska !!!

Po 47 létech kdy jsem vlastnil svojí úplně první novou motorku ČZ 125 se kterou jsem prožil 2 roky a najel asi 17000km sám i se svou manželkou, jsem po narození první dcery přešel na 4 kola nejdřív Tatru12 potom Škodu 440 Spartak to už jsem měl i syna a nakonec Super dělo z "karbonu" Trabant 601S Kombi V 68 jsem se vrátil na dvě kola a zakoupil skůtr Capirreli Porto 125 Čína pěkný,ale co do řízení strašně nervózní stroj. Na něm jsem najel 3000km a zatoužil po silnějším a větším stroji a to byl zase skůtr YUKI 250 ARROW i přes synovo rozmlouvání ať jdu raději do ojetého Japonce nebo Itala...chtěl jsem prostě NOVÝ! Byl to zase krok vedle pěkný i jezdil celkem slušně,ale nastartovat ho bylo otázkou trpělivosti a štěstí i půl hodiny Přes kluka jsem ho naštěstí jakž takž prodal skoro nový najetých necelé 2t kilometrů a zařekl se že skůtr ani motorku už v 71 létech nepotřebuji a nevyužiji!! Jenom to by kluk nesměl pořád sedět na motorkářích.cz a Tip moto a při každé pěkné motorce mě volat. No a tak jsem se znovu zamiloval v 72 do KAWASAKI ELIMINÁTOR 125 rok výroby 2004 z najetýma 3600 km zde a když jsme se včera jeli na ní s klukem a vnukem podívat věděl jsem že bude moje Je to kráska v bezvadném stavu s krásným zvukem a nádhernýma křivkama prostě nejpěknější čůpr dváca pro mně dědka lehká dost výkoná na kochání a klidné courání to nejlepší co můžu mít a navíc ideální pro vnuka až doroste do 15 let Zatím jí teda doma nemám pojedem si pro ní až bude pěkně na synově ER6n UFOnku už se nemůžu svého Elouška dočkat i když mám trochu strach Kluci,pánové,chlapi,dědci...všem co přirostly dvě kola k srdci držte mi palce a já nám všem přeji skvělou sezónu 2011 a ještě hodně,hodně dalších !!! Zdravím vás Kawaděd72

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.04.16 v 01:04 10b.

Krásný to stroj přeji pohodu v sedle.

babula
babula napsal 27.03.15 v 21:33 10b.

Krásná Kawa . 10b

GeorgeLD
GeorgeLD napsal 05.11.14 v 17:29

Pěkný, ty 125 mají všeobecně takoé pěkné tvary

Hansii
Hansii napsal 04.11.13 v 11:35

10b ! PERFEKTNÍ STROJ ! Každý kilometr v sedle je nezapomenutelný

KAVEK
KAVEK napsal 27.04.13 v 04:45 10b.

10b krasna masina at vam dela jen radost a hodne pohody na cestach smekam pred vama