BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník Nori
Vloženo 12.2.2011
Aktualizováno 4.6.2015

Sezona 2014+prodej 2015

Vloženo: 04.06.2015, Uskutečněno: 27.03.2015, Stav tachometru: 63500 km, Zhlédnuto: 2x

Sezona,2014 byla hlavně o dovolené v Albánii.Jednak kurz v Enduroškole s Milanem Holým,kde GS zvládlo slušné lomy,ale taky pár pádů,obzvlášť jedenbyl nepříjemný s mými naraženými žebry.Karoo 3 jsou dobré gumy,pokuď není mokro a bláto...
Dále samotná cesta na balkán.Zde ,pro některé slabší povahy poněkuď kontroverzní cestopis:
Po návratu jsem si všiml zvláštní zvuky u mé R 1200 GS,které vycházeli od hrušky kardanu.Byla tam vůle až 1 cm.Naštěstí jsem na GS po dovolené moc nejezdil,snad pouze 200km.Diagnóza v září u Cyril Moto-protočené ložisko.Následovala generální oprava kardanu a ložiska.Na báwu jsem začal jezdit až začátkem listopadu.Předtím ještě v srpnu následovala ještě další úžasná dovolená na ostrých endurech v rumunských horách kolem Transalpiny.To mě utvrdilo v tom,že do terénu se budu vydávat pouze na Husabergu.A protože držet své GS pouze na asfaltu je opravdu nesmysl(což ale 90 procent uživatelů jezdících na GS pouze asfalt vyvrací),tak jsem se rozhodl své báwo prodat.To se stalo koncem března 2015,kdy jsem se se svým R 1200 GS se slzama v očích rozloučil. Teď už jenom vyhlížet den,kdy si přivezu nový stroj,novou lásku a mělo by to být v červnu 2015.Bude to opět BMW,ale pro změnu něco odlišnějšího.

• Téměř opraveno.

Na geesu jsem od opravy najel 600 km a vše se zdá ok. Vyměněné díly: Kulový čep Horní brýle Vidlice p+l Chladič Přední kryt chladiče Držák na přístrojovou desku Nová přístrojová deska Přední brzdová hadice Klou

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Sezona 2013 a crash...

Ono jarní brodění přece jenom zanechalo následky.Přes výfuk se dostala voda k lambda sondě,která byla zničena.Projevovalo se to nepravidelným chodem motoru při volnoběhu,vyšší spotřebou a zanášením svíček. Mašina míří t

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 24.10.2013
  • Najetých 50 000 km

Báwo pokračuje v polykání km.Na jaře probíhaly nějaké ty offroadové jízdy.Jednak jízda po lesích na Zábřežsku,offroad akce pro velká endura u Českého Šternberku-Travel Event.Tady jsem se dost natrápil,neboť mé TKC 80 byl

Vloženo: 29.05.2013
    Uskutečněno: 25.05.2013