BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník Nori
Vloženo 12.2.2011
Aktualizováno 4.6.2015

Vloženo: 29.05.2013, Uskutečněno: 25.05.2013, Stav tachometru: 50150 km, Zhlédnuto: 9x

Báwo pokračuje v polykání km.Na jaře probíhaly nějaké ty offroadové jízdy.Jednak jízda po lesích na Zábřežsku,offroad akce pro velká endura u Českého Šternberku-Travel Event.Tady jsem se dost natrápil,neboť mé TKC 80 byly už po smrti.Doufal jsem v sucho,které ani zdaleka nebylo.Takže absolvována snad jen čtvrtina tratě.Poslední offroad u nás nemusel dopadnout dobře.Jel jsem s motorkou celkem hluboký brod přes řeku Moravskou Sázavu,motorka sklouzla na LEVÝ bok,ale nad vodou jsem jí s vypětím všech sil udržel a kamarád mi pomohl ven.Sání je vpravo...
To byla poslední offroad akce na mém báwu.Odteď jenom lehké šotolinky na dovolených.Do hardcore terénu mám nově Husaberga FE 450.
Motorku jsem pečlivě umyl wapkou a tak už jezdím po asfaltu.Jízda okreskama do Brna,k vyzkoušení nové R1200GS LC-je ve všech ohledech lepší,ale vzducháč bude pořád pecka.Porovnal jsem taky s novou KTM1190 Adventure-to je opravdu bomba bike.
Víkend na Slovensku,s manželkou jsme byly na Dukelském prusmyku,Údolí smrti,Vysoké Tatry.V Žilině jsem po téměř 3 letech jel na mé bývalce-SV1000S-projížďka s bráchou-geeso se mu líbilo.Najeto pěkných 1150 km.
Na mé oblíbené trase v Jeseníkách jsme dosáhli tachometrových 50 000 km.
Na motorce pořád dožívají už značně zombie TKC 80.Brzo budu přezouvat na nové Metzeler Tourance Next.

Alesko (6) napsal 29.05.2013 v 19:53

Parada , tak este dalsich spokojnych 50000 km prajem .

• Sezona 2014+prodej 2015

Sezona,2014 byla hlavně o dovolené v Albánii.Jednak kurz v Enduroškole s Milanem Holým,kde GS zvládlo slušné lomy,ale taky pár pádů,obzvlášť jedenbyl nepříjemný s mými naraženými žebry.Karoo 3 jsou dobré gumy,pokuď není

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.06.2015
    Uskutečněno: 27.03.2015
  • Téměř opraveno.

Na geesu jsem od opravy najel 600 km a vše se zdá ok. Vyměněné díly: Kulový čep Horní brýle Vidlice p+l Chladič Přední kryt chladiče Držák na přístrojovou desku Nová přístrojová deska Přední brzdová hadice Klou

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Sezona 2013 a crash...

Ono jarní brodění přece jenom zanechalo následky.Přes výfuk se dostala voda k lambda sondě,která byla zničena.Projevovalo se to nepravidelným chodem motoru při volnoběhu,vyšší spotřebou a zanášením svíček. Mašina míří t

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.03.2014