PROFIL MOTORKY

Kawasaki Z 1000 (2004)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník DedekZR7
Vloženo 6.2.2011
Aktualizováno 18.3.2011
Zobrazeno 5 430x
HODNOCENÍ PROFILU OD 32 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.4

Popis motorky


Moje vysněná motka, Z1000.Nemůžu zatím dát nějaké to infíčko,skušenosti atd,poněvadž zatím žádné stouto motkou nejsou,ale jak to půjde a umoudří se počasí hned sem něco přihodím.Fotečky také přidám časem.

Recenze

Motto je dovezeno z IT,je po prvním majiteli.Bylo hodně málo ježděné a poslední 3,5roku stálo majiteli jen v ga
ráži.Najeto má poctivých 15500km.

14.3.2011-ůdržba!!!

pondělí ráno,počasí se umoudřilo,sluníčko vykouklo tak sem se vrhl do garáže za Žabákem!!!
Vyprání,čištění řetězu+mazání+prohlídka ůdržba.
Po ZR7,která měla centrál stojan kde nebyl sničím problém(přístup k řetězu atd)mě Zed překvapil že nemá centrál stoja, beru v pohodě hodil sem si žabku na nově koupený stojan(kolíbku)ale přístup k řetězu,no nic moc.ale pohoda,2šroubky dolů a levá strana laufů je dole,sundal sem komplet zadní blatník s krytem+přední kryt-pastorek.Super vše jak na dlani,a hurá nato,řetěz katastrofa,hold po 3 letech stání v garáži mazec,ale povedlo se vyprat,pomaloučku a poctivě na třikrát pěkně naftičkou a řetěz jako novej,tak sem si ho ještě malinko dopnul pořádně vysušil a pak mu dal jemnou vrstvičku Motulu na řetězy.Paráda v porovnání před a po jde krásně potichoučku jen si šustí..paráda.Namazáno ,ustrojeno no ůplně sem se klepal jí jed hned projed :(.No ale ještě sem schodil řidítka a dal sem tam opět široká crossová s hrazdou!Super až mě docela překvapilo že je lepší posed už stěmito řidítkama než na ZR7 kde jsem je měl také,no co...Hold Zed je Zed :).

14.3.2011-Stk,přihlášení!!!

Je poledne po nějaké té ůdržbičce a mě to nedá a jedu na STK,(do té doby motto na it.papírech-dovoz)Mám to cca 1km tak žádný vlek,šup na Zeda a jedu tam ,Stk 1200kč,dobrý technik to prohlédl super vše ok,jen klasická připomínka kde máte blatník s odrazkem :)?ale super stk hotovo a šup k okénku pro značky,bylo krásně a já chtěl ještě ten den na motku se konečně projed.Pán mě sklamal,dal sem mu komplet papíry,no a ať se dostavím za dva dny. :( tak se ptám co tak dlouho trvá,odpověd no přece vypsání a udělání nového techn.průkazu+malý.To sem normálně málem vytekl!!!No dobrá pán se podíval a řekl už je venku krásně láká vás to co???Tak si přijdtě ráno v 8hod s pov.ruč. a 2000kč-poplatek a máte to.No co prostě počkám... :(

15.3.2011-Nové značky+ první jízda,seznamování.

Ráno v 8hod stojím u okénka pán se směje ale v 8,05h sem byl se vším venku.Šup zpět do garáže přidělat spz,nasoukat se po zimě do kož.hadrů :),(sakra se nějako srazily bo co... :))No a jdeme to skusit.takže jako první k pumpě,Natankoval sem poprvé u OMV-Careru95,a vzal to z Trutnova směr Hk,žádné zatáčky prostě v klidu na seznámení po rovince na klid ať vidím co v něm je!!!No musím říct že ze ZR7 je to obrovskej skok,hold 50koní navíc + ten krouťák je dost znát.(jinak-jede to nehorázně moooc...)celkový dojem,Super,posez,brzdy,zátah no paráda!!!Jen jsem zvědavý až si nato sedne má přítelkyně,no nevím na Zr7 byla jak v peřince tady to asi nebude žádná sláva:(!!!Ale jinak paráda najel sem prvních 130km a musím říci jen zatím samé kladné stránky.určitě se časem něco namane,ale uvidíme.řazení přesné,nehorázně super brzdy(pancéřky-super)Zvuk s origo laufy tichý ale příjemný,při zátahu i pěkně šumí...jak to půjde a umoudří se počásko přihodím nějaké fotečky z prvních vyjížděk atd.takže prozatím asi to vše... :)

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Motofuhrer
Motofuhrer napsal 17.08.13 v 10:52

Dalsi Zed s origo vyfuky, krasa
Tez mam dovoz i ITA a zatim sama chvala.

Yoji
Yoji napsal 10.03.13 v 15:27 10b.

Tak jedná se o Zeda litr, takže 10 bodů jasných
To je taky můj sen po ZR7, ale na cestování už to moc není, což je jediná věc, proč ji ještě nemám doma.
každopádně krasavec a 4 laufy jsou prostě nejvíc

holyhell
holyhell napsal 11.01.13 v 22:18 10b.

Taky jsem měl zr7 a sedl sem po ní na zeda :) 10b.

Motash
Motash napsal 17.05.12 v 00:16

Ted si procházím tím samým Dovoz IT Z1000 co jiného STK techničák počasí super..ÁÁÁÁ už se nemůžu dočkat ! Máš to Fajne 10 Points

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.02.12 v 20:00

Pěkna, krásná motorka. Posilam 10 bodu

Více komentářůTOPlist