Suzuki GSX-R 1000 (2009)

Vlastník bandit-marf
Vloženo 6.2.2011
Aktualizováno 23.7.2017

Udělal jsem si hodně velkou radost a 17. prosince 2010 jsem si koupil tuhle krásku. Splnil jsem si svůj celoživotní sen

První dojmy - Zkušenosti zatim skoro žádné, najeto mám zatim jen pár kilometrů, které jsem stačil najet při lednové oblevě. Netrpělivě vyčkávám na jaro. Víc se o motorce rozepíšu až se udělá lepší počasí a konečně si ji pořádně osaham, fotky také přidám lepší hned jak to bude možné.

Dnes (6.2) jsem na motorce najel prvních 100 km. A můžu říct je to prostě skvělé...

Podvozek je super, předvídatelný, motorka se krásně vodí. Původně jsem čekal že podvozek bude tvrdší ale byl jsem překvapený že i na našich silnicích je velice příjemné svezení.

Dnes 5.8.2011 mám už najeto 6 300km. Motorka jezdí bez jediné poruchy, jen pneu už jsou holé :) Motorka jede neuvěřitelně, to nejde popsat, tohle se musí zažít... až bude trochu času rozepíšu se víc.

vsudybyl
vsudybyl napsal 05.02.19 v 08:48 10b.

Haesty

PepinoV napsal 31.07.11 v 23:10

Zdar bratre...

Hades2193
Hades2193 napsal 27.03.11 v 12:30

Tak už jsem si tě taky všimnul když jsem stál s SP v Plzenci jak jsi projel s GSXR Na čtyřvál to nebylo špatný
Dáme si někdy jízdu...