X-motos XB 33 (2008)

Vlastník Adiss23
Vloženo 31.1.2011
Aktualizováno 21.3.2011

Myslím si že je to skvělá motorka na vyřádění na pole,do lesa a na crossové tratě. Myslím že i když je to čína tak je docela kvalitní a docela dost toho vydrží.

Zatím jí mám teprve měsíc a projel jsem se jen na sněhu a po silnici ale myslím si že obsah 140ccm je už docela libovka, je to daleko lepší a dravější jak 125.
Než jsem si moto pořídil tak jsem měl sohoo agb 21 125ccm a mohu říct že X-Moto je daleko propracovanější a kvalitnější, hlavně to má větší kola a je to o dost vyšší tak si na tom alespoň nepřipadam jak skrček

Na moto mam vzadu olejovej DNM tlumič a musím říct že je to daleko lepší a pohodlnější jak ten základní vzduchovej. Dále tam mám laďák = krutej zvuk jak 600kilo.

Až bude více zkušeností tak něco určitě dodám

21.3.2011 - No jo no uplynul sotva měsíc porádnýho ježdění a drapák už pomalu končí a to byl uplně novej taky to odnesla pevodovka a pouzdra v uchycení centrálu. ale co no sou to běžný závady co jsem koukal tak ta 3. rychlost netrápí zrovna málo lidí co mají motor lifan!! Někdo má hold štěstí a natrefí na dobrej motor.

Do budoucna se chystam na nový plasty,polepy,destíčky,drapák a ta převodovka. Nebude to assi zrovna levný ale co se dá dělat.

Adiss23
Adiss23 napsal 13.07.11 v 22:29

Diky všem

gervajz9
gervajz9 napsal 07.02.11 v 20:26

Pěkná,hodně mth bez nehod

SuperSic58
SuperSic58 napsal 07.02.11 v 09:20

Super Přiď pokecat na naše dirtařský vlákno, mam ho v profilu

Mili000
Mili000 napsal 01.02.11 v 14:43

Udělal jsi dobře Je to super stroj za super cenu