Suzuki GSF 1200 Bandit (2006)

Vlastník manxt6
Vloženo 30.1.2011
Aktualizováno 18.4.2019

tak tuto motorku mám od podzimu 2010.poznatky žádné jelikož jak jsem to dovezl,začalo chumelit.

První dojmy - teď už poslední dojmy.

zatím jsem dodal nosič a kufr,plexi,dozadu blatníček.a jak se bude dát jet tak namontují ukazatel zařazené rychlosti.to mi stačí.v červnu plánuji polsko a pak se uvidí.hlavně KOLAMA DOLŮ!

na banďouruvi mam nazuté PIRELLI ANGEL ST.po sjetí dodám info o gumách.

tak mam zatím najeto 6000km a gumy jsou fajn.

gipro namontované: super,hlavně ve městě a jízdě v koloně.vím co tam mám a věnuji se jízdě.

přidal jsem trochen fotek.jen dodám,že v předu nad světlem je "původně na test" led pásek pro denní svícení(homologovanej pro denní svícení)ale každý mi tvrdil že je to perfektně vidět.jelikož plechovkáři a ostatní si na klasické světlo lehce zvykaj.a ledka je ostřeší.tak ho tam nechám.napojené to je na tlumené,takže při zapnutí dálkovejch zhasne.cena 65kč.na zadní plotně,pod kufrem je nalepené led světlo s brzdovým v kupě.to je origo,ale už nevým od koho.cena 800kč.pokusím se dodat foto kde svítím. neni nad to když jste vidět!

jo a dodal jsem klín pod motor(ale kamínky jsou svi.ě)

momentálě mám najeto 6500km.jsem spokojen.moje normální rychlost je tak mezi 130 a 150km/h a v obci jezdím dle zákona(mam děti).je fajn že oproti XT je super rezerva ve výkonu a předjet neni problém.ono v době kdy traktor jede 70 s vlekem a kamion při 110 skoro nemužu dohnat je zrychlení celkem potřeba.a to bandaska umí.

dále jsem namontoval scottoilr vsystem.jsem spokojen,řetěz je pořád mazanej a mam klid.mazal jsem ho po 500km.a po zmoknutí na cestě jsem čistil a mazal hned nanovo.takže scottoiler doporučuji.(teda pokud najedete 2000km ročně tak to asi nemá cenu.)

14.9.2011 nová zadní guma.stará najela 9000km.obul jsem tu samou.na muj způsob ježdění dobre gumy s dobrou kilometráží.
předek zatím stále dobrej.hádam přezout tak ja jaře.ale to se ještě ukáže.

přední guma stále funguje.jsou tam tak 3mm vzorku.ale vzadu byl taky a najednou hup a plátno.takže před a po jízdě radši kontroluji.

1.11.2011 za tuto sezonu najeto něco málo přes 10 000km bez poruchy.celkově jsem se suzou spokojen.

28.11.2011 namontnul jsem 12v zásuvku.dělám vše pro navigaci.
17.4.2012 k tomuto datu mam již navigaci.jelikož mi chcipnul telefon,tak jsem to řešil koupením sgs2.tahat sebou mobil a ještě navigaci jsem nechtěl.takle to mam v jednom.nainstaloval jsem jednu nejmenovanou a jsem s tím spokojen.

přední guma stále jezdí,již se koukám po náhradě.a vypadá to na dvousměsovku.nabídka je tak od 2500 až 3500kč.vzhledem k tomu že jsem milionář,tak koupím tu za 2500.(a snad vydrží 50000km)hihi.

Bandasku jsem prodal (s těžkým srdcem) a koukám po jiné.zatím vybírám z Kawasaki VERSYS 1000 a KAWASAKI Z900RS.počítám že si motku zase nechám tak 5-10 let.Bandaska super stroj,byl jsem spokojen.Tak ať novému majiteli slouží dobře jako mně.

NXram
NXram napsal 03.10.18 v 13:02 10b.

12 Bandit byl pro mě kdysi opravdový mastodont, jel jsem na něm poprvé před cca 20 lety a cca 30kg a byl na mě hrozně těžký , ale ten zátah motoru byl nepopsatelný, krásná mašina

Tomixs
Tomixs napsal 22.03.15 v 21:04 10b.

Parádní Banďour , ať slouží dávám 10 bodů.

dedkoslavek
dedkoslavek napsal 26.11.14 v 20:44 9b.

krasa

Mildaz
Mildaz napsal 26.03.14 v 01:12 10b.

Pěkná, parádní motor, který snad ani nevyžaduje komentáře. 10b

O.N.E.