Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník michall171
Vloženo 30.1.2011
Aktualizováno 10.12.2012

Simson S51 Enduro 12V. r.1990
7O/4 kanál,sportovní klikovka S7O,karburátor amal 21 ,ložiska v motoru a gufera,sada těsnění,primární převod S7O.
Barva:Červeno-cerná

První dojmy - první dojmy z jízdy tak na začátku to bylo hrozný simson byl celej v dezolatnim stavu furt někde něco chrastilo atd... ale když jsem ho opravil to pak byla jízda motor běhá jak má a rízení je suprovy prostě simson .

Simson S51 Enduro 12V
Barva:Červeno černá

Simson spolehlivý všude kam chci jet tak mě doveze, nějlepší motorka pro žačatky.

Jak to všechno začalo

Po Simonu jsem toužil už od malička když mi táta o něm vyprávěl jaký to byly stroje v té době kdy jezdily na fichtlech od té doby jsem chtěl Simona. Poprví jsem dostal od souseda Babetu dal jsem ji do pucu vyleštil a začal jezdit. Chvíly jsem jezdil na fichtlu na kterém táta jezdil do práce než se motor rozbyl.Jednoho dne kdyz jsme chtěly fichtla opravit tak táta přivezl střibrnýho simsona.Když jsem ho viděl nevěřil jsem tomu že je to Simson tak od té doby táta začal na símu jezdit do práce a já jsem mohl jezdit jenomm občas a to jenom na pole.Fichtl od té doby stojí v garáži pod plachtou.V 16 když jsem si udělal řidičák tak jsem mohl konečne vyrazit na silnici.První pocit na silnici byl úžasný ale furt jsem si řikal že to chce svýho simáka ale neměl jsem peníze nevím kdy to teďka bylo ale když jsem byl ve škole tak mi přišla sms od strejdy že mám v garáži dárek.Odpoledne když jsem přišel domu a viděl simsona v jakém je stavu nevěřil jsem že bude jezdit.V zimě jsem se dal do toho a simsona postupně opravoval=začalo to tím že jsem ho celýho rozebral musela se opravit eletrika,nové stupačky a hlavně rozběhat motor a ještě několik věcí...nakonec jsem ho dal dohromady a jsem štatnej.

Úpravy motoru

7Occm/4 kanál ,sportovní klikovka S7O,karburátor AMAL 21,ložiska v motoru a gufera,sada těsnění,Primární převod S7O.

Úpravy vzhledu

leštěný motor,Červená barva,po domácku vyrobená palubka,bílé sklíčka blinkrů,vyrobený výztuže blinkrů viz.foto dole

deadchopper
deadchopper napsal 11.01.13 v 18:13 10b.

Pěknej stroj hodně km do pohody a ve zdraví za mě 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 21.02.12 v 20:25

Hezké fotky.Simsonovi 10 bodů!

tadeo96
tadeo96 napsal 11.01.12 v 20:10

Moc peknej simek davam 10b

ThunderWolf
ThunderWolf napsal 27.12.11 v 06:18

Vzkutku krasavec jen tsk dál a hodně šťastně najetých km bez nehod nejen v nadcházející sezóně a samozřejmě za 10 b

cupid10
cupid10 napsal 22.12.11 v 23:23

Fakt moc pěknej kousek jen tak dále