Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník prsten
Vloženo 30.1.2011
Aktualizováno 25.2.2017

Barva vínová metalíza, vyhřívané rukojeti,3x kufry horní orig.honda, boční 2x givi. Pneu anake 2. Plexi turistické se spoilerem.
najeto: 42125km

První dojmy - Varadero jsem zakoupil v září 2010. Do zimi jsem ještě najezdil 3500 km, abych se sním jak se patří seznámil. Před tím jsem totiž jezdil na transalpu XL 600V. Ze začátku jsem měl z Varana respekt vzhledem k jeho velikosti a váze. Po pár ujetých kilometrů mě ale přirostl k srdci. Už jenom k pohodlnému sedlu a jeho akceleraci při jízdě ve dvou. Se srovnáním s transalpem, který se musel více vytáčet. Zatím jediná vítka kterou bych měl je spotřeba. Zatím mě to ve dvou vychází něco kolem 8 litrů. Více se uvidí až letos po více naježděných kilometrech. Proto zatím nepíši ani klady a zápory.

Motorku bych doporučil pro - Doporučují všem kteří touží po cestování. Je opravdu pohodlvá i pro spolujezdce.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti( moc dobrá věc) , Padáky , 3x kufry velké, zahrádku na horním kufru, výztuhupod hornímkufrem, držák na navigaci , 12 V zásuvka , ukazatel rychlosti.

S VARADEREM JSEM NESMÍRNĚ SPOKOJENÝ, VELICE POHODLNÁ MOTORKA A HODNĚ TOHO UVEZE BEZ PROBLÉMŮ

S MANŽELKOU CESTUJEME JAK JE TO MOŽNÉ.
JEJÍ OVLADATELNOST JE VÝBORNÁ A DOBŘE SEDÍ NA SILNICI. V TERÉNU V TERÉNU KVŮLI VÁZE JE HŮŘ OVLADATELNÁ, TAK S NÍ RADŠI DO TERÉNU NEJEZDIM. ZATÍM NÁS NENECHALA NIKDY VE ŠTICHU.

NAJETO 68100KM

Bonsai650
Bonsai650 napsal 25.02.17 v 22:01 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.02.17 v 19:43 10b.

Dobrá volba
Taky jsem měl tu čest a je to super stroj
Akorát ta spotřeba mi nesedí ...
Já jezdil v průměru s přehledem do 6l/100km
A to jsem se necoural

crasherx
crasherx napsal 05.04.11 v 23:49

Pěkný Varanisko! Nádherná barva, s tou se aspoň neztratíš
Jinak ať dělá jen a jen radost a lítáte spolu jak dlouho budete chtít

BAHNU ZDAR!

Lannius
Lannius napsal 26.02.11 v 21:40

Moc hezký Varan

FruFru666
FruFru666 napsal 15.02.11 v 04:46

Supr stroj v krásný barvě - přeju tisíce najetých km bez karambolů