Suzuki SFV 650 Gladius (2009)

Vlastník double-J
Vloženo 28.1.2011
Aktualizováno 31.7.2013

Moje Jacuti navzdory mnohé kritice od jejího nástupu na český trh slouží opravdu dobře a obě 2 zatím odjeté sezóny byly plné spokojenosti.
Už se moc těším na tu nadcházející...

První dojmy - Výborné jízdní vlastnosti. Dobře ovladatelná. Dobrá reakce na plyn.

Po malém incidentu s asfaltem jsem vyměnil origo výfuk za laděný Yoshimura, upgradoval jsem brzdové hadice za panceřované, vyměnil kryt řetězu za vzhlednější od Bodystyle a doufám, že brzy přibyde také "krovka" na zadní část sedadla, také od Bodystyle.

V dubnu jsem přidal zmiňovanou krovku a teď, v srpnu 2012, jsem konečně dostál změny barvy..původní "bordó" byla vyměněna za matnou červenou. Výsledek můžete posoudit sami.

Prodáno 31. 7. 2013

double-J
double-J napsal 03.09.14 v 08:48

Jj, koukal jsem, jsem rád, že jsi spokojená...mám vždy rád něco vyjímečného a i na těch mých motostrojích je to vidět...ať už jsou to auta, motorky nebo skútry :) Tak užívej a ať jezdí bez využití ochranných prvků :)

Elisfree
Elisfree napsal 02.09.14 v 13:01

Výsledek posuzuji jedním slovem láska na první pohled A ještě k tomu bonus že patří mě , co víc si přát. Je od tebe krásně vymazlená, jsem z ní nadšená, původní barva se mi nelíbí tak jak tahle červená a ty doplňky k tomu. Museli jsme ji dát ještě ochranu předemnou a to v podobě padáků ale třeba se časem dají dolů Díky za super obchod je o ní dobře postaráno

double-J
double-J napsal 31.07.13 v 17:44

Diky, ode dneska ma noveho majitele :D

danny3716
danny3716 napsal 31.07.13 v 17:13 10b.

Fakt dost dobrý

Krt-tek
Krt-tek napsal 29.01.13 v 16:35 10b.

Pěkná moto, neokoukaná dávám 10b