Harley Davidson XL 1200N Nightster custom (2008)

Vlastník paavouk
Vloženo 25.1.2011
Aktualizováno 27.4.2018

Tak uz je konecne u mne,konecne H-D.Je puvodem z USA,dovezena 09,v cechach jeden mejitel a ted ja.Najeto ted 2300 mil,cerno seda.

První dojmy - je to ziva motorka,prvni jizda byla skoro kazdy rozjezd driftem,az jsem se trochu bal, bylo taky jen kolem 5 stupnu,ale jak se oteplilo uz to bylo lepsi.kdyz se ale utrhnu a jezdim co to da,tak mam husi kuzi,proste prada.Je trochu tvrdsi nez jsem cekal.Nelituji,jen mohu doporucit.

Doplňky na motorce - jine sani,jine vyfuky,predelana elektrika pod nadrz a tim zvednuti nadrze v predni casti o 4 cm,civka mezi valci a spinaci skrinka pod nadrzi nad civkou,powercmomander,predni svetlo jiny drzak a zvednute tesne pod budik
2014 - nový lak a nove světlo

Tak sme se letmo seznamily a povozili jen po garazich,venku je ten blaznivy snich,tak to tam nemzu ted moc prohanet.Ale prvni svezeni me ujistilo v mem vyberu a myslim ze budem spolu dobre vychazet. Svezeni po garzi mi moc nedava sanci hodnotit,ale prvni dojem je vice nez dobry,tah peknej a ovladatelnos je taky fajn,jen mi prislo ze ma mensi rejd,nez muj predesly vulkan 800. Az budu mit neco najeto tak doplnim info. Jinak oproti seriovce ma dvojsedlo,stupacky spolujezdce,prepakovani a dal jsem vyssi riditka.Jeste neco pride casem,tak vidime co mne napadne.
Tak jsem uz ujel v unoru 86 km a co mi zatim trochu vadi je tuhost spojkove packy,asi budu muset vic posilovat zapesti levacky.Jinak motor slape uplne parada a motorka se dobre ovlada jede krasne hladce.
Mam za sebou dalsich 180km,zatim jsem vymenil fltr za KN a par krytu.Uz mam doma power comander,tak to bude pri nejblizzsi prilezitosti. Spotreba 6 litru. Odpruzeni je dost tvrde a na nasich cestach letos po zimne je to hodne znat.Jezdim,jezdim a spotreba je aktualni 5 litru,tak pohoda.
Prez zimu filtr Arlen Ness a nove vyfuky,tak uz jsem napred slyset apak az videt,chtelo to uz dlouho a je to tady.
Zima 2012-2013 : jsem vykuchal elektriku nad motorem a strcil pod nadrz,ta sla o 4cm nahoru. Civku jsem dal mezi valce a spinaci skrinku nad ni. Pekne to nad motorem prokouklo a je to srdicku hned vic na ocich.Taky jsem odstranil origo drzak predniho svetla a to pak je zvednute az pod budik.Jeste to chce sehnat kebly ke svickam a budu na letosek spokojenej.

Zima 2013 - 2014 nový lak a jine mensi svetlo

biosák
biosák napsal 23.08.16 v 17:24 10b.

Paráda

J.K
J.K napsal 29.09.15 v 20:17

Krásnej stroj Doufám že se spolu ještě párkrát svezeme

Kopriw
Kopriw napsal 24.06.14 v 14:11