Hyosung GT 125 Naked (2005)

Vlastník Domo94
Vloženo 21.1.2011
Aktualizováno 6.2.2012

Supr,špica,bomba jsem na 100% spokojen

Motorka je parádní jsem na 100%spokojen.Nikdy mě nenechala ve štychu.Pokud nepotřebuje olej nebo brzdy jede furt:D.Já jsem plně spokojen tu motorku co jsem měl předtím(YUKI SM 125) tak ta byla dražší ale nedá se s hyosungem srovnávat.Na první pohled je jako 500ccm a každý kdo mě vidí i policajti říkají že to vypadá na silnější.Nemá ve velikosti v 125 konkurenci.Jenom můžu doporučit.Chce to však trefit.Né koupit nějak vybouraný čerep,raději se poraďte nebudete litovat motorka má na tacháči 160 a jede 146km/h ,už v této rychlosti motor řve.Takže bohatě zatím na 125ccm stačí nějakých těch 120km/h.Na našich cetách stejně vetší rychlost je tak na nové tlumiče.Co bych ještě řekl,jezdím s ní výlety např:Vizovické trnkobraní,Zelená voda...a pokaždé dojela.Kámoši jezdívají se mnou ale ty Kentoye a takove, tyto cesty nezvládají co "metr" to zastávka aby se zchladily,nerozsipaly a natankovat.Pokud uvažujete nad koupi motorky,není co řešit.Nedávno byla malá potíž s CDI ale vyřešena od té doby šlape jak švýcarské hodinky.
Třemi slovy: SUPR,ŠPICA,BOMBA
Jakýkoliv dotaz na Domo94@seznam.cz prosím. ;)

Domo94
Domo94 napsal 14.04.13 v 09:14

Jo diky

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:16

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

Domo94
Domo94 napsal 09.09.11 v 17:07

s hondou cbf jsem si vcera daval zavody i s cagivou planet a reknu ti cagiva ta nemela šajnu a cbf ze zacatku byla lepsi ale na 4 uz jsem ji daval a krasne uz me nedostihla na kratke vzdalenosti je hyosung linejsi ale na dalku vubec ale jako ja jsem s motorkou byl spokojen a ted ji prodavam

Martinxxiv
Martinxxiv napsal 29.08.11 v 15:19

taky se mi ta motorka zamlouvá,ale slyšel jsem ,že je o proti hondě cbf 125 líná...

Dr.S
Dr.S napsal 08.06.11 v 16:51

Můžu se zeptat jaké konkrétní úpravy. Mám na totu motorku zálusk tak abych věděl.