renocar_unor

Čína Sohoo (2006)

Vlastník maestro
Vloženo 18.1.2011
Aktualizováno 3.10.2011

Je to můj aktuální pitbike na kterym zlobim v lese nebo na trati. Na nedělní odpoledne dobrá záležitost. Dokáže utahat a zaroveň to člověka nesežere.

Je to (snad) AGB 21 125 ccm. Je to rok 2006. Koupil jsem ho v srpnu 2010 a jezdí pořád, motor je naprostý nezmar. Ale přecejen bez svářečky a aspoň trochu vybavené dílny bych se do něj nehnal. Koupil jsem ho už s prasklým rámem (vzadu dole u kyvky). To jsem opravil a začal se snažit trochu trénovat. Jedny závody dojel pěkně, ale pak při tréninku mi na skoku prasknul znova rám. Utrhlo se horní oko zadního tlumiče a zmuchlalo to podsedlovku. Svářečka, bruska a víkend práce. Rovnou jsem celý rám řádně vystužil a od té doby je klid.
Jinak na něm jezdím v zimě, v létě a pořad i po půl roce mě to moc baví. A jako celý odpoledne venku a veme si směšný 2-3 litry tak za 4 hodiny jezdění. Spotřeba je fakt úžasná. Další věc co se mi líbí, je že s nim můžu 2x za den hodit a neštve mě to, maximálně se zlomí páčka... Zkrátko když se někdo chce svíst v terénu za málo peněz, tak pitbike je řešení.

Servis je minimální. 15 mth olej, dávám polosyntetiku. Párkrát za sezonu mrknu na ventily (otázka 10 min.). Řetězy a gumy asi jako u každý motorky co jezdí v terénu.

Tak uz je prodana. Celkem jsem na ni odjel 4 zavody a z toho 2x na bedne. Jednou se poradne rozstrelil a hlavne dobre zablbnul. Tak snad jeste novymu majiteli bude chvili slouzit.

Maaaaaaaaaari
Maaaaaaaaaari napsal 07.06.11 v 13:20

jo jo pitbike je fajne stroj taky ho mám.. ...Jen bych se chtěl zeptat co se seřizuje na ventilech??dík za odpověd

SirIndy
SirIndy napsal 18.01.11 v 15:07

Muzu doporucit porizeni bastru, usetris za zlamane packy