Yamaha FZS 1000 Fazer (2004)

Vlastník vena307
Vloženo 17.1.2011
Aktualizováno 5.8.2013

Motorka co není nutný představovat-:)))

První dojmy - Padla mi do ruky hned po pár kilometrech a do dneška jsme nerozlučná dvojka-:)))

Dnes 17.1.2011 jsem jí koupil přes prodejnu BikersCrown od mého "bratránka" domu jsem jí odvezl na vozíku takže jsem na ní nenajel ani metr takže veškerý info a zkušenosti s touto vysněnou motorkou časem budu průběžně doplňovat.

Tak se udělalo hezky a nevydržel jsem jí neprojet najezdil sem zhruba 100 km a jenom samý kladný dojmy.
Moto sedělo jako v kolejích motor má Výborný zátah řazení přesný a kvality tam skáčou jako po másle-:)))
Jenom mi chvilku trvalo než jsem si vyladil zrcátka abych viděl tím jak jsou v přední masce tak je to pro mě jenom nezvyk od předešlých motorek jinak co dodat zatím super a do budoucna to nejspíš nebude jinak.

Už mam najeto něco přes tísníc kilometru a nemam co vytknout.
Motor Výborný.

Tak už mě čeká přezouvaní momentálně jezdím na Dunlop SportMax d220 ST a naprostá spokojenost a jdu opět do Dunlop Roadsmart II.

Sezona 2011
Najeto zhruba 9 t./km bez jediný závady na motce-:), seznamy-li jsme se se spoustami super lidmi okolo motorek a tetka jenom čekat na první jarní sluníčko a vyrazit do nové sezony 2012,zimu si alespoň zkrátím tím že udělám základní servis olej,filtry a zatím to bude vše a na jaře nechám dát nové pneu u Martina na Suchodole a hurá do nové sezony.

Sezona 2012
Letošní sezonu jsem začal kratší projížďkou už 24.Února sice jen 50 km,ale na začátek mi to stačilo.
Koupil nové pneumatiky na obě dvě motky oboje od Dunlop které používám již několik sezon a vždy na maximum spokojenosti.
Dunlop Sportmax Roadsmart II.

Je tu konec další jedné krásné sezony teďka už to bude jenom ojedinělá vyjížďka letošek sem toho na "velký" až tolik nenajezdil jak bych chtěl zhruba do dvou tasíc km tak to snad doženu příští sezonu.

TAK DNE 3.8.2013 MILAŠEK ZMĚNIL NOVÉHO MAJITELE.TAK AŤ SLOUŽÍ TAK SKVĚLE JAKO MĚ .

Jedna kapitola je s touto motorkou za mnou letos už nic nového pořizovat nebudu odjezdím jí pouze na novém skútru,ale motorkám není konec uvidíme co se naskytne na příští rok zajímavého v hledáčku mam něco od BMW tak uvidíme.-:))

michalbraka
michalbraka napsal 14.09.13 v 19:19 10b.

Krasavec
Škoda ho

Shawi
Shawi napsal 25.04.13 v 10:27 8b.

moc hezky se na ni dívá, včera jsem ji fest očumoval.. :)

Blackie750
Blackie750 napsal 09.01.13 v 20:42 10b.

Nádherná motka / majitel sympaťák oběma za 10b

xdaso_ml.