renocar_unor

Husaberg FE 450 (2008)

Vlastník metro
Vloženo 16.1.2011
Aktualizováno 12.2.2013

Chci zkusit zas něco jiného a Husaberg je ta nejlepší volba:o)) Snad bude sloužit dobře.

Zatím jsem jí celou odstrojil, umyl a objednal nějaké spotřební díly abych nemusel v sezóně na to moc šahat.

První dojmy - Motorka i na své stáří funguje skvěle, úplně jsem sní srostl. Krásně se vede. Výkonu má dost, možná jen trošku ten spodek chybí.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo minule enduro cestou necestou.

Doplňky na motorce - Chránič chladiče, blastry, ventilátor, popruhy

Moto mám teprve pár dní, takže jsem se zatím projel kolem baráku a musím říct, že je to raketa a že mám respekt, ale hned jak bude v kupě a vemu si jí na odpoledne ven tak bude mít respekt ona ze mě:o))

Motorku jsem komplet odstrojil, vydrbal, pořídil pár nových spotřebních dílu a vyladil. Teď laboruju s podvozkem a asi jí dám na seřízení karburátoru do odborného servisu.

Tak máme za sebou pár výletů a motorka to není špatná, dobře se ovládá, moc to nežere, výkon stačí a za chyby moc netrestá. Po technické stránce zatím klape suprově.

Motorku jsem kupoval před 2 lety. Měla 56mth, Teď má 410 mth a já měnil jen spotřebák. Jednou jsem měnil gufero vodní pumpy a letos rozvoďák. Pak jen ložiska v kolech a v kyvce. Stroj mě ani jednou nikde nenechal. Startuje furt krásně. Dávám jí kvalitní olej Castrol 10W50 Racing. Magnet je furt skoro čistej. Prostě jsem spokojenej a měl jsem štestí na kus. Věřím, že ta motorka najede 800mth jako prd. Vřele doporučju. Sice lidi jim moc nevěří, ale dělaj chybu.

rockstar17
rockstar17 napsal 12.02.13 v 16:51 10b.

Moc jsem nepochopil tady to tvoje hodnoceni za mne jasnejch 10b Krasavec

vlk123
vlk123 napsal 28.10.12 v 15:20

Ať Ti slouží. Super stroj. Mám za sebou už dvoje Rumunsko a pořád je Mám berga od kluka z Kadaně a taky kolem Kadaně občas jezdíme

metro
metro napsal 15.11.11 v 14:26

husatko: Přešel jsem na převod 14/50 a je to o dost lepší, dvojka není tak rychla. Jinak zatím spokojenost a přes zimu sem dám foto + informace jak to jezdí a co jsem na tom dělal.

metro
metro napsal 25.01.11 v 18:14

jj úvažoval jsem o yamaze wr nebo KTM exc, ale husar vyhrál. Cena taky dost rozhodla:o) Líbí se mi jak je husar vzdušnej žádný věci na víc, jednoduchej motor. Foto přidám hned jak bude čas

husatko
husatko napsal 18.01.11 v 21:11

najlepsia volba, veru tak. este fotku by to chcelo i ked dost mlady rocnik, tam este moc tunningu nebude, takze sa to da lahko predstavit aj bez obr. na 2008 je krasne stihla nadrz, lahky pristup rukou ku karbecu, ale ked to polozis v lese, mozes si haluzkou lahko odjebk*t prirubu karburatora, lebo pod nadrzou je dost velka fuga a tym kerbec nekryty. na zaciatok si daj lahsi prevod tak 14/50-52, bude na mieste obratnejsia, ked zrychlis 14/48 - ideal na CC.