Husaberg FE 450 (2008)

Vlastník metro
Vloženo 16.1.2011
Aktualizováno 12.2.2013

Chci zkusit zas něco jiného a Husaberg je ta nejlepší volba:o)) Snad bude sloužit dobře.

Zatím jsem jí celou odstrojil, umyl a objednal nějaké spotřební díly abych nemusel v sezóně na to moc šahat.

První dojmy - Motorka i na své stáří funguje skvěle, úplně jsem sní srostl. Krásně se vede. Výkonu má dost, možná jen trošku ten spodek chybí.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo minule enduro cestou necestou.

Doplňky na motorce - Chránič chladiče, blastry, ventilátor, popruhy

Moto mám teprve pár dní, takže jsem se zatím projel kolem baráku a musím říct, že je to raketa a že mám respekt, ale hned jak bude v kupě a vemu si jí na odpoledne ven tak bude mít respekt ona ze mě:o))

Motorku jsem komplet odstrojil, vydrbal, pořídil pár nových spotřebních dílu a vyladil. Teď laboruju s podvozkem a asi jí dám na seřízení karburátoru do odborného servisu.

Tak máme za sebou pár výletů a motorka to není špatná, dobře se ovládá, moc to nežere, výkon stačí a za chyby moc netrestá. Po technické stránce zatím klape suprově.

Motorku jsem kupoval před 2 lety. Měla 56mth, Teď má 410 mth a já měnil jen spotřebák. Jednou jsem měnil gufero vodní pumpy a letos rozvoďák. Pak jen ložiska v kolech a v kyvce. Stroj mě ani jednou nikde nenechal. Startuje furt krásně. Dávám jí kvalitní olej Castrol 10W50 Racing. Magnet je furt skoro čistej. Prostě jsem spokojenej a měl jsem štestí na kus. Věřím, že ta motorka najede 800mth jako prd. Vřele doporučju. Sice lidi jim moc nevěří, ale dělaj chybu.

rockstar17
rockstar17 napsal 12.02.13 v 16:51 10b.

Moc jsem nepochopil tady to tvoje hodnoceni za mne jasnejch 10b Krasavec

vlk123
vlk123 napsal 28.10.12 v 15:20

Ať Ti slouží. Super stroj. Mám za sebou už dvoje Rumunsko a pořád je Mám berga od kluka z Kadaně a taky kolem Kadaně občas jezdíme

metro
metro napsal 15.11.11 v 14:26

husatko: Přešel jsem na převod 14/50 a je to o dost lepší, dvojka není tak rychla. Jinak zatím spokojenost a přes zimu sem dám foto + informace jak to jezdí a co jsem na tom dělal.