Kawasaki GPZ 1000 (1987)

Vlastník buty.v
Vloženo 16.1.2011
Aktualizováno 1.5.2011

Pry autobus - pramati vsech Ninji - ve stavu po koupi, bez dalsich uprav.Uvidime treba behem pristi sezony neco vymyslim(zatim se libi tak jak je)

Koupil jsem ji puvodne Tátovi - bohuzel jeho momentalni zdravotni stav mu neumoznuje oprit se o nadrz, tak zustala u mne... jsem ji vdecnej - zacal jsem jezdit, musel jsem si udelat papiry No k motce asi toto... je to tezka mrcha, na moji vysku az vysoka, ale cim vic na ni drandim, tim se mi vic zamlouva.

Po technicke strance - motoricky nezmar s vybornym zatahem od spodu, nad 6000 se probudi a jede jak drak

Ram drzi i pres fakt, ze je to ocelak..

Brzdy - pruser, mozna je to chyba konkretniho motocyklu, jsou gumove s malou ucinnosti.

Celkovy dojem - lepsi litr do zacatku asi nepohledam

suzuki.sv
suzuki.sv napsal 27.11.13 v 20:10 10b.

Pěkná, nevadí, že je starší, hlavní je spokojenost jezdce a je jasný, že to jsou naše plechové milenky

BadRX
BadRX napsal 19.08.11 v 13:42

Krasna! Tak at te tasi, tak jako moje me! BTW o tech brzdach se to rikalo obecne. Mel jsem SBS desky a problemy jsem nemel.Ale ja taky nejsem zadnej kudlar. Ale dobre pamatuju, kdyz mi za horizontem vyjel nadladak napric silnici, ze obe kola gumovaly vmziku...

Touringrider
Touringrider napsal 22.01.11 v 18:36

gratuluju skoro k veteranu.. s brzdama to neni kusem ale rokem vyroby.. ty originaly tenkrat berzdily vsechny stejne.. jak to uz vis... co setyce ramu, tak tahle se frakt nema vlnit.. ale rikat jen ocelovej ram... hochu a co ma dukatka, moto morini, beneli TNT?? A ze by se kroutili nebo je nekdo kritizoval za to ze jsou jen ocelovy?

zustan svisle..

tom.kranych
tom.kranych napsal 16.01.11 v 21:42

ty jo takovel ladák mám na autě 10b

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 16.01.11 v 17:10

Tak jsem rád, že můžu hodnotit jako první! Máš ode mě 10 bodů, protože první ninja je prostě první ninja! Tak ať ještě dobře slouží a nacestujete spolu hodně pohodových kilometrů!