Honda VTR 1000 SP1 (2001)

Vlastník Hades2193
Vloženo 15.1.2011
Aktualizováno 27.3.2011

Luxusní dvouvál s dobrým výkonem který nepřestane překvapovat

Jak jednou ochutnáte dvouvál, nebudete chtít už nic jiného.
Když jsem se rozhodoval o litru, který by měl výkon, lahodnej zvuk a požitek z jízdy na kterej by se nezapomělo, suzuki TL 1000 byla jasná volba.
Polokapoty jsem sundal, předělal pár maličkostí a street byl na světě. 2 roky jízdy mi daly hodně.
Nakonec jsem si řekl že bych zkusil jinej styl.

Dvouválec bych už neopustil, tak padla volba na VTR SP1.
Tahle okruhovka by neměla skončit v rukou nezkušenýho motorkáře, jako většina dvouválců
Jsem z ní naprosto unešenej, i radoby retro styl mi vyhovuje.
Ten zátah pri přidání plynu vas dostane, uslyšite hlubokej zvuk jak se přes sání žene vychřice a vzádu vám zaburácí zemětřesení

Nemá ráda pomalou jízdu, očivdně ji to nesvědčí, a po pár kilometrech nebude ani vam, jelikož sedlo je, jednoduše řečeno "prkno". U spolujezdce je to o chloupek lepší ale bolest se dostaví o pár minut později.
Krk řízení je už sám o sobě dost tuhý a pri pridání plynu ustojí případné rozkmitání, ale i tak jsem pořídil tlumič řízení.Při agresivnější jízde je zapotřebý.Podvozek je pevny a můžete si bez obav dopřád ostrejší jizdu zatáčkama.
Rychlost je dostačujíci, i když nad 299 km/h tachometr ukázat neumí
Bez vetších problémů držim krok s mladšíma dvouválci, jelikož zastávam rčení, slabý výkon dohoníš zhovadilou jízdou
Doufam že sezona 2011 bude perfektní, dlouhá, s hodně zážitky z jízdy.

bruttopyr
bruttopyr napsal 27.09.23 v 21:32 10b.

Nádherná mašina!
Kolik km ročně na ní teď najedeš?

JOKARO
JOKARO napsal 16.06.17 v 16:58 10b.

Delta
Delta napsal 30.01.17 v 19:57 10b.

Milosek.m
Milosek.m napsal 30.09.12 v 21:20

Ahoj v sobotu jsem ti ji pred barakem okukoval na živo,jezdím tam k babče na barák musím ti jí pochválit celkem pěknej kus ten už se jen tak nevidí až pojedu kolem zachrchlám ti pod oknem třeba tě to vyžene že si budeš myslet že ti ji nekdo krade a pojedem se sklouznout

Hades2193
Hades2193 napsal 11.06.12 v 20:40

TangoLima - jo jo to je možny, dělam ve Skodovce a tudy jezdim casto. Jinak díky