Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník BrkoZ750
Vloženo 23.7.2005
Aktualizováno 28.8.2007

Dovoz ze SRN, 25kW,najeto 4800km,super motorka.

Cesty: Kobyli,Nikolcice,Zlin,Temice

Další info: Mam Bandita 600 ale ted sem dovezl Z 750,ale mam ji zatim chvilku

Petas77
Petas77 napsal 31.05.10 v 20:55

krasavec.. přeju hodně šťastných km, třebas se někdy potkáme, Hodoňákům zdar!! 10b

napsal 01.02.07 v 10:22

Na zadny plynem nejde,jen pres spojku,a oproti banditovi vse lepsi krome sedla

napsal 29.10.06 v 00:31

2 jira> no me sedlo ze zacatku dost vadilo, po dyl jak trech hodinach me bolel zadek, nevedel sem jak si sednout a motorku chtel zahodit do prikopa, ale tak po trech tisicich km sem si zvyknul a nedavno jsem dal behem jednoho dne lehce pres tisic kilaku a zadecek jak v bavlnce :o) jinak pri 130 ma okolo 6 tisic a na zadni jsem ji zatim jenom plynem jeste nepostavil a pres spojku jsem jeste nezkousel bo se bojim :o))) na banditu jsem nikdy nesedel, ale co jsem cetl, tak je to linejsi nez fazer/hornet/sv a ty jsou vsechny o neco linejsi nez z750 ;o)

megacruiser
megacruiser napsal 27.10.06 v 13:54

O Z750 uvažuju, akorát se bojím sedadla, jsem zvyklej na úplnej polštář a ty dnešní motorky mají sedadla spíš jak prkno. Jinak 110 na jedničku je slušnej kalup, ještě prosím napiš jestli a jak dobře jde na zadek. Občas se podobný blbinky pro pobavení okolí hodí a moje stará GPZ je naprosto odmítá dělat A kolik točí motor při řekněme 130 po dálnici. Jinak o klasické Z750 se píše v zahraničí jako o 4-válcovým supermotardu, prvně jsem přemýšlel proč, pak jsem ji uviděl naživo (extrémně široký řidítka, krátká ostrá mašina) a už se nedivím. Možná taky trochu srovnej Z750 a Bandita. Přeju hodně šťastných kilometrů.

napsal 03.07.06 v 12:46

sedlo nic moc