Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník jirka954rr
Vloženo 13.1.2011
Aktualizováno 1.6.2012

Tak dnes sem si dovezl dom tohoto mazla. Vzdy se mi hrone moc libila. Proto to byla asi jasna volba

Prvni dojmy??? Napopsatelny. Ten vykon... hmmm uz aby se oteplilo a ja sni mohl zacit jezdit.

21.07.2011
Tak s Farikem uz sme najezdili asi 5000 km. Motorka predcila moje ocekavani. Je to super rychlej stroj s kterym se de ale i docela pohodlne cestovat...( Az nato ze moto laka tahat za plyn ).
Nato ze je to skoro litr, je ovladatelnost super. Podvozek mi sedi jak prisity a brzdy jsou taky v pohode. Jedina zavada co jsem mel, byl alternator. Pozdeji sem se dozvedel ze jsem napomohl tomu aby odesel tim, ze sem jezdil na dalkovy svetla. Tim pry hodne tyto 954ky trpi protoze sviti 3 zarovky a alternator nestiha dobijet. Kazdopadne alternator je vymenenej a jezdime dal

01.05.2012
Tak uz se jezdi dalsi sezona. Faros je bomba. Vsestranna motorka, do 8 tisic cestak a od 8 tisic raketa V breznu jsem udelal komplet servis. Investice ca 9 tisic kdyz nepocitam pneu. Ale od te doby mam najety ca 2 tisice km a nemuzu mu jedinny vycist... Jedna mala uprava misto modrych polepů ráfku jsem tam dal žluty. Jeto vec nazoru ale me osobe se libi vic.

Pise se kveten 2012 a ja prodal Fireblada... Hrozne me zas laka 2V. Na Farosa vsak budu vzpominat jen v dobrym. Neni ani vylouceny ze se knemu nekdy nevratim

TVGSXR
TVGSXR napsal 29.06.11 v 11:37

Krásná snad brzy ji taky osedlám,je to můj sen

jirka954rr
jirka954rr napsal 07.03.11 v 01:39

Diky No, ja bych to do 15 stupnu uz nevydrzel... takze sem ji vytahl od 7 stupnu. Najeto zatim asi 300 km ale spokojenost nejvetsi

cashflow
cashflow napsal 04.03.11 v 20:06

Moc hezká,v modré barvě paráda.Už jsou najety nějaký kilometry???Jak se chová , spokojenost???Taky se těším až to pujde pořádně projet.Já vyčkám tak na 15 stupínků 10b

Tarzy
Tarzy napsal 20.02.11 v 20:46

Parádní 10b

honzaVTR
honzaVTR napsal 25.01.11 v 12:02

Moc dobře ty!Teď už nebudu stíhat vůbec Akorát škoda že jsi nešel za do dvouválu-teď jsem v tom sám ..