renocar_unor

Suzuki GN 250 (1999)

Vlastník bumla
Vloženo 12.1.2011
Aktualizováno 12.1.2011

Opravdu povedená motorka, vhodná především pro začínající jezdce.

Motorku jsem koupil v roce 2007 v Českých Budějovicích a byl jsem jejím druhým majitelem v České republice. Motorka byla v opravdu dobré stavu a tachometr čítal 7800 km. Za celou dobu co jsem ji měl nebyl s motorkou žádný problém, pokud pominu to že odešla baterie, která byla pravděpodobně ještě původní.

Motorku jsem převážně používal na levné dojíždění do práce, ale stihnul jsem na ní i nějaký ten výlet po okolí. Hlavní předností této motorky je rozhodně motor, který táhne opravdu pěkně od nízkých otáček a spotřeba je také velice příznivá.

S motorkou jsem se rozloučil na podzim roku 2009, kdy si ji odvezl nový majitel, který se po letech vracel do sedla. Hlavním důvodem proč jsem ji prodával byla její velikost, po delších cestách na ní jsem byl jako skrčenec. Rozhodně však tuto motorku mohu jen doporučit, jedná se možná o jednu z nejlepších motorek co se kdy vyráběla. O čem svědčí i to jak dlouho vydržela ve výrobním programu Suzuki. Bohužel na dnešní dobu už je motorka slabá, většina lidí dnes totiž touží jezdit 250 za hodinu se spotřebou vyšší než moje Škodovka.