Yuki SM 125 (2007)

Vlastník karel125
Vloženo 28.12.2010
Aktualizováno 22.5.2012

začínam se čtyřtaktem yuki mi přišla jako nejlepší řešení

zatím nemůžu moc o týhle motorce moc napsat teprv s ní začínam ale na tabulku už toho vim dost laďený výfuk na motorce je scorpion titanium moto s nim má hlubší zvuk a pěkně střílý

26.července 2011
po potížích s diodami v koncověm světle jsem do koncového světla dal dvouvláknovou žárovku a zatim slouží ale při výměně pneu se mi zasekl přední tlumič na moto jsem si pořídil kufr a z nudy jsem si na něj udělal koncové světlo do předního světla sem si dal halogen "blue vision" a parkovací žárovku "blue vision"

13.listopad 2011
najeto 25 600 km jdinej problém kterej se za sezónu projevil bylo zaseklý relátko startéru ale to už je tam nové na moto sem si pořídil podtlakovku teď čekám až mi příjdou neonové pásky z laďáku sem vytáhl tlumivku dělá to fakt luxusní bordel párkrát sem ji položil a jediný co se stalo že se mi ohla páčka spotřeba krásných 2.5 litru když jezdim pořát 70 - 80 takže na to že by žrala si rozhodně nestěžuju přez zimu na moto pude nová zadní pneu nové řetězové kolečko (větší) rozeta (menší) a nový řetěz
je to vážně suprová motorka jak pro každodenní provoz tak i jenom na občasné ježdění můžu jí doporučit
ale rozhodně NEmůžu doporučit pneu continental twist sm na suchu drží dobře ale na mokru klouže i při minimálním náklonu nebo přišlápnutí brzdy

22.května 2012
najeto 30777,7 km výměna aku pneu začíná prosakovat olej u gufera na řadičce