Honda VF 400 (1986)

Vlastník martinas
Vloženo 19.12.2010
Aktualizováno 20.12.2010

Hezká stařička která ještě nemá život za sebou,a čeká nás spolu spoustu krásných slunečních dní

Zakoupena 3.12.2010 v Hranicích na Moravě.našel jsem ji náhodně na motoinzerci a řekl jsem si že ji musím mít,vzhledově zatím nic moc,ale na to že ma 23 let bylo o ni dobře staráno,až na foukle těsnění pod hlavou,nemá žádné obtížné závady,a za cenu 5000kč nemůžu požadovat top stav.Motorka se může už na ten rok chlubit 4 valcovým motorem do véčka o objemu 400ccm šestnácti ventyly a čtyřmi vačkami,hezky provedený motor s krásným hlubokým zvukem který bere už od spodku,svým velkým a robustním vzhledem a výkonem dokáže zastrašit o něco novější motorky,a pár ji take nechá daleko v zrdcátkáchnyní když už ji mám doma chci na ni provést pár uprav,jako nový lak,nové budíky,nějake plexi,nové brzdove destičky jsou samozřejmost,moc uprav neplanuji chtěl bych zachovat tento vzhled,protože se mi líbí

martinas
martinas napsal 19.12.10 v 13:53

2stroke: nj taky znam borca co všude laduje silikon,ono když se da origo těsnění silikon to pak jen zhorší prace bude dost a dost,jinak moc díky za radu

martinas
martinas napsal 19.12.10 v 13:52

Boža: jj 750 jsou paráda,díky moc moc

Boža
Boža napsal 19.12.10 v 12:45

Mám většího brášku 750ku a je to paráda tobě přeji pohodu na cestách na VF 10 bodů

2stroke
2stroke napsal 19.12.10 v 12:23

Ten červený silikon pod hlavama je fakt solidní , lidi jsou fakt č.raci, každý kdo má do p.dele díru si hraje na mechanika ...no snad sis s tím nenasral na hlavu ...sežeň kompletní těsnící sadu a ten motor přetěsni, koukni na ebay.de, bral bych sadu od Vesrahu - měly by tam být gufera na ventily, těsnění pod hlavy, pod ventilové dekly, pod dekl spojky, pod vanu atd...rozhodně bych to udělal, ten motor vypadá, že je hodně v smrti...jo a pokud ten motor budeš půlit (já bych to udělal), tak mezi kartery patří hylomer...silikon tam nedavej...no když si s ní trochu pohraješ, bude to paráda