Jawa 350/360 panelka (1972)

Vlastník Dasaaa
Vloženo 18.12.2010
Aktualizováno 18.12.2010

Ploštice se side... Moje vysněná motorka , splněný sen...)Myslím, že na takové motorce snad každej jezdil... Já k ní mám jen namontovanou side.

Ploštice Jawa 360 velorex 560..) Motorka, terou jsem si zamilovala. Kočička, která mě potrápila, než jsem se na ní naučila jezdit. Jízda je uplně jiná jak na sólo motorce, na které jsem měla už hodně naježděno. Sloužila po dlouhé roky, kdy byli děti malé. Abychom je nemuseli nechávat na hlídání, tak vždy jedno jelo v této lodičce a drhuhé ve druhé lodičce, kterou řídil manžel.) .

Dovezla nás k Balatonu, vydržela výbrus pouze skelným papírem pod tankem v Hustopečích, když jseme ji nešetrně hnali v parnu po dálnici ), Sloužila prckovi jako postýlka i kabriolet)) Dokonalá vzpomínka)

Jen holka na ten dnešní provoz má opravdu slabé brzdy, pokud zvlhnou pakny tak je to problém))
Časem se rám pod zátěží side malinko pokroutil.
Ale myslím, že v době, kdy opustila Ploštice továrnu Jawa, tak nikdo nepočítal s takovou hustotou provozu ..)

Koupili jsme ji tenkrát za směšný peníze, ale nechali jsme na ní ruce. vrazili do ni cca 30 000.- ) a spoustu hodin práce..)
Je to moje první motorka,kde jsem si mohla pod odborným dozorem manžela rozpůlit motor) .
Motorku jsem si připravila pod lak... Toho tmelu by nikdo nevěřil co spolkla hlavně lodička). Shánění originál dílů dalo také spoustu práce, ale byla radost pozorovat ,jak se z kupky šrotu rýsuje můj sen)

Teď už moc nejezdí...:-)), ale stále žije:-))

kastro
kastro napsal 26.11.18 v 20:14 10b.

mám ji 2 dny i se sajdou a těším se az bude taky tak v cajku !!😻😻😻

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.05.15 v 09:33 10b.

pp377
pp377 napsal 17.05.15 v 21:16 10b.

Máš to pěkné, právě něco podobného řeším, mám dva holky. tak jedna půjde za mě a druhá do sajdy. Jsi šikulka.

čurdaracer
čurdaracer napsal 04.10.12 v 09:26