Honda CB 1000F (1998)

Vlastník lekvi
Vloženo 6.2.2007
Aktualizováno 7.5.2011

Honda CB 1000 BIG ONE.Modra

Cesty: na srazy nejezdim byl jsem asi tak 2*,lepsi cestuji mam sni projeto cele slovensko kus madar a rakousko,samozrejme Ceskou vlast take.urcite bych zavital na naky sraz CBckaru a napisete kdy se bude konat.

Další info: tento stroj vlastnim jiz 10rokem a musim rict je to BIG ONE drzak.pred 1a pul rokem jsem se rozhod ze si ho trochu skraslim dle mejch predstav,na 99%se mi to to povedlo pouze 240 zad.gumu se mi tam nepodarilo narvat tak pouze 200.po 2letem schaneni jsem sehnal i klin (belly pan).po absolutnim dokonceni urcite poslu finish fota. bohuzel nemam predchozi originalni obrazky meho BIG oneho tak aspon zasilam meho jeste nedodelaneho mota.

TAK jsou tady konecne nove fotky PO kompletnim dokonceni?TAK snad SE TO povedlo A diky ZA predesle BOdiky?

JPCustom
JPCustom napsal 12.09.19 v 20:40 10b.

Krasavec...

MichalXTZ
MichalXTZ napsal 01.10.09 v 17:06

Hmm, hodně moc hezká Ty dva vejfuky z toho dělaj uplně jinou motorku. Na "zubatý kotouče" čekám taky, trochu jsem se bál jak to bude vypadat, ale je to tak dobrý Se třeba v Bráníku někdy potkáme, jednak tam jsem docela dost pracovně a dost taky jezdim nahoru do Vrbovky. Tak ať slouží

Big.One
Big.One napsal 13.05.08 v 07:54

Ty dva "laufy" jsou pěkný. Já furt zkouším dostat do Čech originální kapotu CB1000F, ale japončíci jsou dost neohebný. Že prej tam nebydlím a kdesi cosi... Stejně jsou k mání jen jetý a podřený.

Henry76
Henry76 napsal 10.05.08 v 11:27

Zdar Lekvi!
Super práce holt když se to umí !!

napsal 12.05.07 v 17:06

Mám tu mrchu také, už šest let. Ale to je paráda, to co jsi vytvořil!!! Měl bych zájem o pár informací, třeba zadní tlumiče, ta přední obrácená je dobrá, a co motor?? nějaká úprava? <br />
Zatím dík.<br />
Dan.