Ducati ST2 (2000)

Vlastník ladiosh
Vloženo 3.12.2010
Aktualizováno 3.4.2024

První dojmy - Pěkně tahavý dvouvál se spoustou mechanického hluku, který ale k Ducati se suchou spojkou určitě patří :) Po koupi motorka nervózně padala do zatáček a zavírala řidítka, ale příčina byla taková, že byla dřív ježněná s nízkým tlakem v pneu, tak se špatně sjela přední guma. Po přezutí už je to jiná písnička.

Mašinu jsem koupil letos v únoru, tak jsem měl trochu obavy kvůli absenci zkušební jízdy před koupí, ale žádný problém se nedostavil. Byl jsem poučen od mechanika, ať si přeměřím dobíjecí proud při volnoběhu, že s tím mají tyhle (nebo i nějaké jiné) Ducatky problém kvůli regulátoru, který rád odchází. Ale od roku 2000 už byla elektrika z fabriky předělaná, takže je to v cajku. Na konci letošní sezony jsem na ni šupl karbonový ovály Termignoni a je to mazec :). Žádný velký kravál, ale super pobubláníčko. Dokonce se s nima nechá motor točit lehce pod 2500 a po přidání tahá hned bez nějakého cukání, jak je tomu se sériovkama.
Ale jinak s mašinou spokojenost veliká :)

kokoška.
kokoška. napsal 23.07.12 v 14:46

Krasavice 10 B

Foxx5
Foxx5 napsal 06.12.10 v 03:38

Moc pěkná, a ta cena Jinak startér se mě pootočí, pak uplně zastaví, a tak za vteřinu, vteřinu a půl se to vždycky převalí a už to valí. Kufr super, taky chci!!!Tak at ti to jezdí

-Jandys-
-Jandys- napsal 04.12.10 v 19:36

Velmi hezká Italka ,na jaře jsem měl o podobnou zájem ale dopadlo to jinak

Sete
Sete napsal 04.12.10 v 08:27

Pěkná, ať ti dobře slouží. Ty výfucky Termignoni nejsou, ale zvuk budou mít určitě pěkný

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 03.12.10 v 18:10

Za tu cenu je to teda paráda! Taky by se nám doma jedna taková Ducina hodila... Jinak s tím startérem , to se mi kolikrát stává i na 916 že když je zahřátá, tak má starter co dělat aby vůbec převalil motor! Ale neřeším to , takhle se to chová i u více dvouválů (nejen od Ducati) takže to beru jako normální jev u velkého motoru... Co dodat? Mašinka je to moc krásná... ...takže jak jinak než plnej počet , za 10b...