Ducati Monster S4R Testastretta (2007)

Vlastník Strobi
Vloženo 3.12.2010
Aktualizováno 21.3.2012

Je červená, je to italka, prostě Ducati :) Charisma na dvou kolech...

Koupil jsem jí loni v zimě, takže jedna sezóna je za námi. Přechod z M900. Z počátku mě vyrazila dech, časem jsem si postupně zvykl, ale pořád je to záludná splašená potvora co mě vždycky pozvedne náladu a vykouzlí úsměv na tváři :)

Koupil jsem jí s 20 000 na tacho se sedlem dělaným na zakázku, do kterého řidič zapadne jak do sedačky. Ale klasický tvar se mě líbí víc, takže dojde na výměnu. (Sedlo je na prodej).
Blinkry Ducati Performance, teď jsem otevřel spojku a dodat kryt od Rizomy, lauf od Termíku, nové lamely od TSS, zrcátka pravděpodobně z nějaké Aprilie. Jinak vše origo. Tuto zimu dojde na vyleštění svodů a dokoupení nějakých drobností..

Podle mě je to celkem univerzální motka, se kterou se dá dobře lítat na okruhu nebo okreskách a stejně tak jí naložit a denně odjet 500 km aniž by vás z ní sundávali jeřábem.

Časem ale návrat k dvouventilu, který je mě svým charakterem bližší.

21.3.2012
Tak a je pryč. I když byla v inzerátu dlouho, tak to bylo nečekané. Ani projet jsem se tento rok nestihl. Ale asi je to dobře, protože vím, že bych na ní neměl čas a ona tak ráda ničí gumy :)
Tak snad časem..

Gemil
Gemil napsal 18.03.18 v 22:03 10b.

PIT-BULL
PIT-BULL napsal 08.01.16 v 16:50

Krásná

PIT-BULL
PIT-BULL napsal 08.01.16 v 16:49 10b.

Krásná

slamabiker
slamabiker napsal 20.11.13 v 13:23

Pěkná Italka klasických tvarů 10b

Woky
Woky napsal 14.03.13 v 18:02 10b.