MZ 125 SM (2006)

Vlastník Čočik
Vloženo 28.11.2010
Aktualizováno 5.6.2013

Tak už jí mám přes dva roky, není sice moc známa ale kdo zná, tak ví co ukrývá

První dojmy - Noo, první dojmy asi to že to slušně brzdilo, jelo, zrychlovalo, né jako simson atd. Líbí se mi vysoké sedlo mám 191cm a potřebuju se někam poskládat, no jak hned padne do ruky to je proště supr.

Tak tento stroj jsem vybral hlavně proto že v té době jí neměl každy což ani teť prostě se mi nelíbí když potkám stejnou motorku na každé križovatce, a taky to jak vypadá no proště krása

Všem kdo o ní uvažují ji můžu jedině doporučit, já se na ní jednou svezl a od té doby už sem nechtěl jinou.
jezdí se na ní úplně parádně, občas se divím jak je možný že vyježdím 2x nádrž za

Mám sní jen dobré zkušenosti až na dostupnost dílu ale to se dá vždy nějak vyřešit. A ještě jedna malá nevýhoda a to výměna rozvodového řetězu kdo jí má tak ví (výměna po 12000km)

salin-jirka
salin-jirka napsal 25.08.14 v 18:37

Krásná..
10 b..
a mám dotaz.. kde jsi koupil nebo sehnal ty samolepky na mz 125 sm? já sháním a porát nemůžu sehnat..
moc díky .za odpověd'.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 16:28 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

ChiCkeN
ChiCkeN napsal 11.01.13 v 21:32 10b.

Vymazlená Posílám ti 10b.

TC-Def
TC-Def napsal 24.11.12 v 22:23 10b.

Super stav :) deset bodů

MZlukas
MZlukas napsal 17.07.12 v 14:48

Luxusní vzhled a zvuk ještě lepší 10b přeju ti mnoho najetých kilometru bez poruch a nehod