Cagiva Navigator 1000 (2002)

Vlastník k.daNavigator
Vloženo 25.11.2010
Aktualizováno 9.6.2012

Již druha Cagiva doma a opet velka spokojenost
Proste krasna temperamentni Italka s Japonskym srdcem

Poridil jsem si ji letos prakticky na zacatku sezony. Co se histori motorky tyka byla dovezena pred 4mi roky z nemecka lehce borana na predek original opravena a dana do laku dnesni podoby (obcas nakej neznalec si me zamenuje s KTM)
Prestupoval jsem na ni z Transalpu 600 a rozdil ve vykonu o 50 koni do plusu a z karburatoru na strikacku byl fak poznat. Poridil jsem si ji hlavne z toho duvodu ze jsem zjistil ze 50ti konovej Transalp fakt neni na zadny velky cestovani po evrope.
Mam s ni letos projetej jeden vejlet pres Glokner na Orli hnizdo a do Chorvatska na moto sraz a pak dovolena na Korcice

Motorka ma stejnej design jako Canion Gran Canyon. Na Italskym vzhledu neni fakt co zkazit to proste umej. Sedadlo je pohodlny i kdyz se za den ujede 1100km. Jen prvnich 1000km kdyz jsem si ji poridil jsem si na to sedlo musel zvyknout. Co se motoru tyka tak knemu nemam zadnou vytku krom toho ze trochu zere olej. Priblyzne kolem pulitru navic mezi vymenama. Plyn je citlivejsi ale to myslim ze to je tou strikackou ale neni to nic na co se neda zvyknout trochu prace se spojkou a ani to necukne.

Za letosni sezonu jsem na ni najel kolem 13tis km z toho 3500km byla dovolena na Korsice ve dvou a splnou bagazi a i spolujezdkyne byla spokojena
Na to ze to ma bej cestovni enduro tak je to cistokrevnej cestak a enduro tak 15% jen na zpevneny cesty

Jediny upravy ktery jsem na ni delal je porizeni vyhrejvanejch rukojeto krytky rukou a drzaky na brasny a prendanej kufr z Transalpu

Tak jsou tu ňáký vychytávky jelikož Navig blbě svítí dostal přídavný světlo aby mi nebyla zima vyhřejvaný hefty, z důvodu akce Bohemia around jsem koupil i držák navigace a nakonec upravenej stojánej aby jsem mohl stát i na nezpevněnejch cestách v pohodě
A v neposlední řadě jsem si poupravil plexi doma vyrobenym nástavcem

mezi posleníma upravama jsou držáky na světla u motoru s mlhovkama a konečně můžu na pohodu jezdit za tmy a při jizdě za dne jsem aspoň líp vidět

Stenly777
Stenly777 napsal 13.05.20 v 09:17 9b.

Neratovice. Dnes jsem tam lrojizdel na cagiva. Mam tu samou.. ! :)

malin-m7
malin-m7 napsal 24.01.14 v 21:03 10b.

pěkné taky nad ním přemýšlím

bony.m02
bony.m02 napsal 08.03.13 v 10:38 10b.

Pěknej 10b. muj e-mail: p.spravce.n.c@seznam.cz Mám taky slona a dělám už 4.rok menší motosraz začátkem srpna jen pár kámošů tady u nás na severu a letos když bude z vaší strany (Navigatorů) zájem jste zvaný tak obešlu všechny na netu jako tebe a stačí písnout na meila a já vám dám přesnější informace,tak zatim zdar.

Pjercak
Pjercak napsal 30.10.11 v 16:14

pěknou ji máš

bicoun_cz
bicoun_cz napsal 18.03.11 v 14:39

Moc pěkný! Ta oranžová s černou vypadá dost dobře!.. Ať slouží!