Baotian Cyborg 50 eco (2006)

Vlastník Rider23
Vloženo 23.11.2010
Aktualizováno 2.11.2012

Skůtr baotian Cyborg Zen 50ccm (originální motor 70ccm)

První dojmy - Je to skutr co dodat no ! Při jízdě chybí trochu výkon ale na to že to je 4t tak předjedu neupravenýho 2T no a brzdy taky žádnej zázrak ale musím říct že je to držák a jezdí se na něm hlavně po městě fakt dobže se spotřebou okolo 3 litrů

Doplňky na motorce - Variátor malossi, vejfuck Leo Vince

Můj skutr je Baotian Cyborg Zen 4 takt

Je to čína ale patří mezi nejlepší číny v papírech má obsah motoru 49ccm a rychlost do 54 km/h ale jak každý ví tak psané udaje většinou nesedí po malém prozkoumání jsem zjistil že ve skutrovi je motor 70ccm a max rychlost má přez 80 km/h dál neukazuje tachometr. Nedávno jsem se rozhodl že ho trochu vylepším a tak jsem si vybral variátor malossi kterej je nejlepší na trhu po jeho instalaci se zlepšila akcelerace a maximální rychlost potom jsem odstranil restrikce a v karburátoru jsem dal jehlu co nejníže aby pouštěla co nejvíce benzínu do motoru a nakonec jsem rozpojil drát který byl od snímače otáček a tím pádem výkon nebyl blokován elektronicky a tím vším jsem se dopracoval k rychlosti přez 80 km/h na tohmle skutru.Po několika letech ježdění mi upadl vejfuk a tak jsem koukal po originálech a nějakejch laďákách a zjistil jsem že laděnej fuck není o moc dražší a tak jsem koupil Leo Vince no a mužu říct že teď skutr má super zvuk a hodně lidí si myslí že přijíždí něco jinýho než nakonec přijede !!!

Pneumatiky jsou samozřejmě čínské a tak jistě víte jakou maj skvělou přilnavost :) když je vlhko na silnici tak si připadám že sedím na plochodrážní motorce protože co zatáčka to drift a co přibrždění jen lehké to skoro držkopád takže když je vlhko nebo mokro tak jezdím velmi opatrně za sucha to taky dost klouže vyskoušel jsem pneumatiky v každým počasí a už se stalo že mě párkrát nepodrželi ani za sucha na čisté silnici jen se štěstím jsem to vybral a slyšel škrtat jen sotjánek o zem a proto jsem koupil Micheline City Grip jsou to dvousměsový gumy a držej fakt suprově na suchu i mokru jde to s nima klopit až na stojánek a šli by určitě ještě dál ale to už nejde :D

Technické poruchy zatím nic moc závažného ale odešla mi jednotka CPI ulomilo se mi zrcátko a praskl mi řemen při rychlosti 80 km/h a zamotal se mi do spojkového mechanismu tak jsem jel smykem v 70km/h málem jsem to položil no a tak jsem musel táhnout skutra domů ale vše se dalo dokupy a jezdí dál zacož jsem rád :) přestal ukazovat tachometr ale to je tím že skutr jede přez 80 kmh a je nejspíš strženej, praskání plastů

Rider23
Rider23 napsal 08.03.12 v 11:30

no napohled to vypadá jako skutr a hayabusa ale jsou to dvě hayabusy jedna je origo a druhá je upravená na skutr

Rider23
Rider23 napsal 12.12.10 v 19:47

No když jsem jel s marim tak se pěkně držel s busou zamnou prostě na muj výkon neměl ne dělám si srandu marimu to letí jak píchlá svině a jsem rád že mi to jede max trochu přez 80 protože jinak bych už nebyl živej

mari napsal 09.12.10 v 22:04

jo a vibrátor taky, kurňa, to jsou nedostatky

mari napsal 09.12.10 v 22:03

jo a vibrace jsou prej s měkkým, mi přes rameno teď hlásí Bětka

mari napsal 09.12.10 v 22:02

pěkná fotka , sem netušil , že máš skůťrase tak potuněnýho... ,jde z něj respekt...

No seš ďábel,dostat z číny přes 8-pětek je jak z Busy nejmíň 400,fandim ti

Jsem koukal na tvý hodnocení a vybrace to musí mít pekelný, když jsi tam hodil jen 1-bod, to by bylo dobrý náčiní pro ženský, až se rozhodneš vyslat ho do světa, napiš pojízdnej vybrátor a utrhaj ti ruce

Každopádně ode mě máš jasnejch a nekompromisních 10b.