Honda XL 200 (2007)

Vlastník vojceek
Vloženo 22.11.2010
Aktualizováno 22.11.2010

Tento stroj má 2 kola takže je pro mně zatím jako moto. Obsah 200. Motor Honda.3 rychlosti, a je možnost i tu strojovnu vytunit. Kupit vozík, obracečku a takove dalši capiny.

Jak jsem viděl PANTERA v obchodě Husqvarna u Lipky ve Frenštátě p. R. tak se mi hned zalíbil a věděl sem že si ho musim koupit.
Stál 30 tisic.

O pohon se stará motor o obsahu 200 kubických centimetrů o vykonu 7,5kw. Kola jsou poháněna řemenem.(radši bych bezúdržbový kardan). Kola jsou 12 palcové. Drží velice dobře stopu za mokra i za sucha. Spojka je mechanicka. Nejvetší plus je spotřeba která se pohybuje stabilně kolem 3litru na 1hektar.

Po první sezoně jsem měnil olej. Zajížděl jsem ho v terenu po polu kde sem kosil travu.
Ma paradni gumy. Neni problem zagumovat jak na asfaltu tak i na polu.

Teď je chudak zazimovany v garaži. Čeká ho novy olej.Nabrousit ostří nožů a na jaře vzhůru na cesty.

Mekin
Mekin napsal 23.06.13 v 16:47 10b.

vojceek
vojceek napsal 15.04.11 v 19:20

Se někdy stav na Trampovi, ti půjčím se sjet na mojím stroji . Já sám nevím k čemu bych to přiřadil

rade.b
rade.b napsal 13.04.11 v 23:16

boží, jen by mne zajímalo jestli je to spíš choper nebo kros

Andrej
Andrej napsal 21.01.11 v 13:55

Běž mi usect už nemám ani ždiba ty gyzde a nepi to pivisko budeš mi břuch steho jak ten Ondrašisko

gozer
gozer napsal 27.11.10 v 22:29

:) tohle je fakt paradni profil když to tak čtu tak tenhle stroj je lepší jak moje yuki :)