renocar_unor

Kawasaki KDX 125 (2001)

Vlastník StormCZ
Vloženo 20.11.2010
Aktualizováno 20.11.2010

Ostré dvoutaktní enduro.Velice spolehlivá a výkoná.V kubatuře 125ccm je asi jedna z nejlepších co jsem mohl vyzkoušet.

Motorku mám už 8 let do ted neměla žádné závady.Na silnici je to velice dobrý společník a to i s drapákama.Rychlost je optimální okolo 90km/h jinak maximálně jsem na motorce jel něco lehce přes 140. Rozjezdy jsou velice obdivu hodné na 100km/h se dostane během chviličky.V terénu ale motocykl je naprosto úžasný tlumiče funguje výborně ale asi proto že je motocykl spíše do menšího terénu jsou přední tlumiče velice měké a při nějakém větším skoku škrtne plášt o blatník :D :D Jinak výkon motoru je na tuto třídu víc než dostatečný.Na motocyklu mám laděný výfuk DEP + vykuchaná ucpávka z kolena a nová řídicí jednotka.Koupil jsem také přední masku stará byla podle mého názoru ošklivá.V základu je rám nastříkaný na zeleno a to není vůbec pěkné proto jsem ho nechal přestříkat na stříbrno tak jako se dělají ted KX.
Kdo schání výkonou 125 at sáhne po KDX. Na ničem tak výkoném o tomtu obsahu jsem nejel. Mohu jen a jen doporučit.
Může se zdát že na delší trasy tento motocykl není ale sedlo je velice dobře udělané a je pohodlné.Za den se dá najet něco okolo 150km záleží pouze na tom s kým člověk jede a když není tempo příliš vysoké má motorka spotřebu okolo 6-7 litrů.Jiná věc je potom v terénu kdy se dostanu až na nějakých 9´10 :D :D

StormCZ
StormCZ napsal 13.12.10 v 16:08

Spotřeba je vyšší ale za ten výkon stojí :)

Marusha
Marusha napsal 11.12.10 v 01:04

Až na tu pekelnou spotřebu je to zlatej stroj.. 10b.

Haesty
Haesty napsal 06.12.10 v 12:39