Suzuki GSR 600 (2010)

Vlastník Neptunka
Vloženo 18.11.2010
Aktualizováno 10.3.2013

Tuhle krásku jsem koupila 18.11.2010 u autorizovaného dealera. Je to letošní model ypa. Je to moje první motorka a doufám, že spolu budeme hóóódně dlouho !

První dojmy - Překvapilo mě, že se dá řídit skoro jak motorové kolo :-)). Neskutečně lehce ovladatelná i pro začátečnici. Jsem jí vděčná, že se mnou bez diskuzí a zlomyslností "odtrpěla" první jízdy, kdy 40km/h bylo ažaž :-). prostě od první chvíle je to moje parťačka ;-).

Doplňky na motorce - Laďáky Devil Carbon

Vzhledem k tomu, že za okny je listopad, jak se patří, mohu se zatím podělit o dojmy spíše estetické. Volba na GSR 600 u mě padla již před časem - především kvůli krásnému futuristickému designu (koneckonců jsem ženská ), velice pohodlnému posedu a řadě kladných recenzí z řad jak začátečníků, tak i zkušených motorkářů. No a od té doby, co jsem v inzerátech zahlédla tenhle model YPA, nemohla jsem na ni přestat myslet a s notnou dávkou neuvěřitelného štěstí se konečně zabydlela v naší garáži. Modelů YPA bylo dovezeno do republiky jen několik málo kusů, takže designově to je poměrně ojedinělá motorka. Zatím je v základu, má tankpad Motografix, ochranné fólie na nádrži, ale ještě do jara dostane originál padáčky (předpokládám, že budou potřeba ) a výhledově laďěné výfuky buďto Devil Carbon nebo Mivv. Líbí se mi hlubší zvuk. Co dalšího bude potřeba, to zjistím až průběžně.
Abych nezapomněla...jmenuje se Zlatuška . Její bílý perleťový lak háže na světle nádherně zlaté odlesky!
Snad to spolu zvládnem a bude nám to dlouho šlapat!
Takže na jaře nashledanou na silnicích!

Neptunka
Neptunka napsal 13.03.16 v 23:27

Jo, byla super. kdo ví kde je jí konec, ať mi dá vědět

Davidoff1
Davidoff1 napsal 13.03.16 v 09:23 10b.

super

Mate23
Mate23 napsal 09.12.15 v 16:43 10b.

Ahoj. Pekna masinaslusi ti

Bart1101
Bart1101 napsal 08.07.14 v 23:51 10b.

krásná mašinka sluší vám to 10b. jasně

Lukyn78
Lukyn78 napsal 15.05.14 v 11:01

Sluší vám to spolu a ty laufy...krása,já mám jen vincky