CPI GTX 125 (2010)

Vlastník Reddave
Vloženo 16.11.2010
Aktualizováno 26.11.2012

Nový model 2010 4t thaiwanské značky CPI vzduchem chlazený.Max rychlost cca 110km/h,spotřeba 2,7l na 100km.Pěkný zvuk.

První dojmy - První dojmy byly příjemné.Táhlo to pěkně od spodu,spotřeba supr,ovladatelnost i při minimální rychlosti byla užasná.Nemilé překvápko bylo,když jsem si skůtr už osahal,při větším naklopení do zatáčky,jsem drhnul stojánkem o zem...nebo při jízdě se spolujezdcem i při menším náklonu.

Koupena nová,najeto od srpna 1600km a zatím bez problémů.Jede nad očekávání i ve dvou.Rychlé rozjezdy,pěkný zvuk,max rychlost cca 110km/h i když tachometr ukazuje optimisticky 130km/h.Nedostatkem je celkem nízký podvozek.Pokud hodně naklopíte,když si chcete zablbnout,škrtnete si stojánkem o zem...odmontován a problém vyřešen.Jinak jsem velice spokojený.Po pár měsících musím vytknout jeden nedostatek a to ten,že výrobce trochu pozapoměl,že na skútr většinou chce každý kufřík.Ani prodejci si s tím hlavu nedělají a tuto skutečnost vám neprozradí,takže když si jdete koupit nosič na kufr,řeknou vám,že máte smůlu,protože se na tento nový model ještě nedělá a s úsměvem vám řeknou,ač je to značková prodejna...poraď si sám!Nicméně díky výstavě Motocykl 2011 a ochotě dovozců a prodejců značky Yuki,jsem problém vyřešil.Zakoupil jsem hodně podobný nosič,který se mnou v Yuki ochotně hledali na jejich modelech asi hodinu a ten jsem nechal předělat,aby pasoval na GTXo.Tahle sranda se vám tochu prodraží ale tímto bych chtěl i poděkovat všem z firmy Yuki za ochotu a vstřícnost.Spousta lidí nadává na čínské výrobky,ale co se týká prodejců,nejmenované autorizované a značkové prodejny by se mohli od nich učit o přístupu k zákazníkovi a ochotě pomoci s čímkoliv i když nejste příznivcem jejich značky.

FildaX
FildaX napsal 05.04.11 v 20:01

Pěkný pěkný

Řezníík
Řezníík napsal 03.04.11 v 22:04

CPI mám doma na plakátě, fakt krásná mašinka a jak píšeš tak i hezky jede

istonbike
istonbike napsal 16.11.10 v 12:50

Moc,pěkné CPÍčko a kvalita je taky o něčem jiném než čína hoď víc fotek ať se můžem kochat za 10b přeji super starty nejen z křižovatek