Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Vlastník Alexandr
Vloženo 13.11.2010
Aktualizováno 20.4.2020

To je můj nový přírusek. Po nehodě na kawe uplynulo 2 roky, už jsem bez moto nemohl být, tak jsem pořídil pekelný stroj na dvou kolech zas:). Nechtěl jsem žádný dělo, tak jsem si vybral šestkovýho fazera. Snad bude sloužit a nesejme mě zase kára

Yamaha YZF 600R Thundercat: důvod neuveden
Honda CBR 600F: důvod neuveden
Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Honda CB 600S Hornet: důvod neuveden
Honda VFR 750: důvod neuveden

První dojmy - Výborná ovladatelnost, padá to úplně samo do zatáček. Motorka není vůbec záludná. Odpustí začátečníkovi chyby a zkušený jezdec se na no tom taky pěkně zajezdí. Do 5000 otáček mrtvo, pak se trochu začíná něco dít a od 8000 už to trochu i jede :)

Motorku bych doporučil pro - Moto zvládne jak začátečník( když nebude jezdit nad 8000 otáček). Krásně si zajezdí i zkušenější pilot. Motorka je vhodná pro lidi co chtějí univerzální stroj co umí trochu od všeho. Nedá se říct že by to byl vysloveně cesťák, protože origo plexi je nic moc a dost přes něj fouká na hlavu, na to jsou i vhodnější motorky.

Doplňky na motorce - Padáky Fehling, snížená řídítka Accossato, vyhřívané rukojeti Oxford, vpředu pancéřové hadičky.

No zatim s fazerem moc zkušenosti není. Koupil jsem ho na podzim, než se na tom udělala pořádná údržba tak už přišla zima. Nicméně mi příjde, že je fazer mnohém lépe ovladatelný než zzr, brzdy jsou taky někdě jinde, akorát ta maximálka je nižší, ale to mě moc nezajímá, stejně jezdím na pohodu. Kupoval jsem fazera, hlavně kvůli spolehlivosti, tak doufám, že bude tak spolehlivý jakse o něm říka. Když se jezdí fakt opatrně okolo 4500 otáček, tak v kombinované spotřebě to žere okolo 5 L. Nejvíce co jsem měl tak bylo 7.4 L, bylo to ježdění v Sosnový + jízda tam z Prahy a zpátky.

Alexandr napsal 26.02.14 v 13:20

Na silnici se bojim jit az na koleno, ale na okruhu to je neco jineho. Pokud se to chces naucit pokladat az na koleno doporucuji Sosnovou . Dik za pochvalu

Zeekcr
Zeekcr napsal 26.02.14 v 11:31 10b.

Za mě 10b. Mám stejnou mašinu, tak tě obdivuju za to pěkný kolínko...já se to tak pokládat bojím

Alexandr napsal 08.01.13 v 20:39

Dik

TC-Def
TC-Def napsal 08.01.13 v 16:43 10b.

Pěkná

Alexandr napsal 22.09.12 v 08:05