Honda CB 650 SC (1982)

Vlastník pekac
Vloženo 3.11.2010
Aktualizováno 3.11.2010

Honda CB 650 SC typ RC08 Nighthawk.Elegantní krasavice jakých se dnes moc nevidí. Svezení na ní je požitek a ten zvuk čtyřech trombonů!

Moc jsem na ní nenajezdil, měl jsem ji rok. Velice ochotná k jakékoli jízdě, požitkářské kukačce i svižné proháněčce. Pak ale klidně spápne 6,5 litru. Jistá na brzdách, snese korekce i v nerovných zatáčkách. Famózní zátah a chuť zrychlovat i ve 140ti. Když jsem ji koupil, byly na ní vidět roky. Přes zimu jsem ji do šroubku rozebral(doslova) dal komplet nové laky a na jaře vyjel. Kam jsem přijel, vždycky se přišel někdo pokochat. Hezký pocit. Řazení krátké, přesné a vlastně jen po rozjezdu. Pětka to zvládne od padesáti do stopadesáti. Jediné co mi na ní vadilo bylo, že v 90ti točila 5.000. Jinak ale jen superlativy. V Přešticích mě z ní sestřelila jedna Audina, tři měsíce jsem ji dával znova do kupy. Povedlo se, ale pak už jsem si to tak neužíval. Měl jsem o ni strach. Dal jsem ji do sbírky, na normální lítání mi jí přišlo škoda. Tomu se říká láska co?

NXram
NXram napsal 13.03.20 v 09:48 10b.

Jak já ti rozumím, některé motorky jsem už nevytáhl přes dva roky z garáže
Je fakt krásná a asi jsem dospěl do stádia, že ji prostě musím také vlastnit
Hrozně mě berou takovéto klasické motorky, nedovedu si představit když to tenkrát někdo měl jako nové
Užívej ji ve zdraví

Krabath73
Krabath73 napsal 07.12.10 v 00:04

mooc pěknej kousek,tyhle stroje opravdu nestárnou a zrají jako víno,dávam též 10b

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 05.12.10 v 20:19

Tak tohle je moc pěkný 10b.

majkl62
majkl62 napsal 10.11.10 v 16:31

Je to krasavice přesně můj styl,pro takové skvosty mám slabost,krásná práce jasných 10bodů

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 07.11.10 v 21:01

Láska k takový krásce je jasná. 10b je málo.