Suzuki DR 650 (1990)

Vlastník krysoid
Vloženo 2.11.2010
Aktualizováno 25.7.2013

Prostě Dr:-d vysoká koza co vás nikde nenechá a zažijete sní spoustu zábavy

První dojmy - První dojmy?asi jen to že to docela jede :-D ale to se časem vytratí :-D :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo chce trošku cestovat,nechce být svázán jen silnicí,výškou do 190cm a není lovatý :-D nebo pro začínajícího pilota

Doplňky na motorce - Vyšší plexi,12V zásuvka,přídavná světla a od předchozího majtele chrániče rukou,padací rám,kufry...

Šla dál,doufám že se k ní ten neznaboh a totální "nemotorkář" bude chovat pěkně jinak si ho nadju

Jelikož jsem majtel teprv chvíli tak nemám moc zkušeností.Je to pro mně docela velkej skok z Čz 175 ale DRko je hodná motorka.Zátah brutalní akorát nemá ráda nižší otáčky,brzdy taky super,podvozek taky a spotřeba okolo 5l,podle stylu jízdyUž máme za sebou i nějaky ten terén ale moc se mi ji týrat nechce páč je jí škoda a nemá na to obuti.Jsem s ní velice spokojen!

Takže za sebou máme něco přes 3700km.Už jsme si na sebe zvykli a musím říct že naplnila mé očekávání.Motor má sice více vybrací než je zdrávo,ale dá se na to zvyknout,zátah má pěkný akorýt pod 3500ot/min zcela nevyužitelný,to ale zpraví laďák takže žádná hrůza.Jelikož má za sebou roky tak je vysezené sedlo a není to moc pohodlné,ale nic co by se nedalo vyřešit.Dost negativismu Při cestování ve dvou s plnou bagáži,svižnější jízdě do 100km/h na okreskách se spotřeba pohybuje okolo 4,8l což je paráda...Párkrát jsme sjeli do terénu a nebylo to zas tak hrozné,limitující bylo jenom obutí a jezdec(JÁ) jinak se jeho předci nezapřou.

Dnešním dnem máme najeto 5200km.Zatím vše v pořádku,žádná porucha a doufám že tak i zůstane.Po instalaci na zakázku dělaného laďáku a K/N filtru se jí podstatně lépe dýchá a dostala chuť do otáček,jak se to projevilo na spotřebě zatím nevím protože jsem to ještě neměřil.Pomalu si začinam zvykat na jízdu ve stupačkách,s tím je spojena i večí chuť do terénu a myslím že nám to docela jde.Continenláky se docela drží,ale jejich životnost je u konce.Na jaro prezuji Bridgestony tak uvidíme jak si povedou.

Dnešní dnem máme na tachometru 52 000 a spolu něco přes 10 000.není to moc,ale vzhledem k času co jsem na ni měl je to slušný.Jsem s ní spokojený až na pár much jako jsou přední vidle který jsou na h*** a sedla,pomalu mi přestává stačit výkon a pohodlí pro mých 197 není taky zrovna nic moc takže na jaře půjde
Zažili jsme toho spoustu,od lehkýho offíku přes lítačku na Ecce Hommo,jízdu v -14,cestování...no prostě je to moje srdcovka na začátky ideál ale je čas postoupit o level výš.

DajaV
DajaV napsal 22.12.18 v 12:43 10b.

už je v jiným chlivku, ale moc hezká

Sisina
Sisina napsal 15.03.13 v 08:02 10b.

Panečku, ta je zachovalá Máš to samozřejmě za 10

miciva
miciva napsal 03.02.13 v 17:31 10b.

charismatickej dr.

Ondra95
Ondra95 napsal 27.01.13 v 21:27

Ondra95
Ondra95 napsal 27.01.13 v 21:27 10b.