Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník Hannakko
Vloženo 30.10.2010
Aktualizováno 15.4.2012

Stříbrno černý krasavec. =C) Nemůžu zatím napsat žádné zkušenosti z jízdy, ale sedí se na ní jak v obýváku =C)) Na první pohled mi přišla děsně veliká, ale jak jsem sedla, padla mi přesně do ruky. =C)

Po velmi dlouhé době moje opět "první" motorka (ta úplně první byla červená Čezeta s Jawa 350 motorem před 25-ti lety ). Zatím si nemůžu říkat motorkářka, protože jsem ji koupila nedávno a ještě jsem na ní nejela (nemám ji zatím ve své garáži). Na jaře to ale doženu. Nemůžu se dočkat ! =C)

=C)) No, tak první zkušenost už mám - poněkud uválenou ovšem ... =C))) Nicméně i tak si myslím, že budeme s motkou dobré kamarádky. =C) Momentální stav - zazimováno. =C) Těším se na jaro !! =C)

Tak, mazlika mi v servise snížili, v pohodě dosáhnu téměř polovinou chodidla na zem - oběma.. =C)). Taky už cítíte, jak nám jaro skoro dýchá na záda ?? =C)))

zdenekr6
zdenekr6 napsal 02.01.15 v 11:50 10b.

Ota.Z750R
Ota.Z750R napsal 24.09.12 v 22:04

Pěkný stroj, doufám že už jen kladné zážitky,

cat-nikita
cat-nikita napsal 20.09.11 v 16:04

Tak doufám že k dnešnímu dni už jsou i jiné než válecí zkušenosti

LiborCBR
LiborCBR napsal 01.05.11 v 19:24

Ta stříbrná vypadá velmi elegantně - dávám Ti 10 a přeji hodně pohodových kilometrů. Jaro už je tady - už jsi vyjela?

alpin
alpin napsal 27.02.11 v 10:44

Pěkný stroj a za ten rychlý příchod jara se budeme modlit všichni. Té letošní zimy už je až moc. Ale věřím že březen už to jistí Tak ať slouží bez nehody.