Honda CB 600F Hornet (2010)

Vlastník Ales600
Vloženo 28.10.2010
Aktualizováno 6.4.2016

Mája prodána !!! Černá Hondí krasavice, dostala super doplňky Barracuda, jako jsou zadní blatníček, padáky, tankpad a dále ukazatel zařazené rychlosti Gipro, vyhřívané rukojeti Oxford sport + plexištítek Givi. Jo a taky přívěšek sršně.

První dojmy - maximální spokojenost, to co jsem očekával splňuje. Krásně ovladatelná a jako každá Honda padla hned do ruky. Mohla by mít pouze šírší řídítka, ale to se dá následně doladit.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford sport, rozšíření zrcátek, štítek Givi, padáky Barracuda, blatníček Barracuda, laďák mivv Suono, Gipro ukazatel rychlosti, nosiče a zavazadla Givi.

Nová , koupená v Hondě Liberci v 2011. Perfektní přístup a ochota, mohu pouze doporučit .
Hodnotit budu během sezóny. Zatím si to maximálně vychutnávám, protože koupě nového mota je krásná událost.
Celkem jsem zvědav na podvozek. Tento model má seřiditelný pérování jak předeček tak i zadeček. Největší rozdíl je oproti cébru v posedu, ale první dojem je super a je pohodlný.Baťůžek je také spokojen a nemá žádné připomínky, tedy jak kdy .
Na cébru jsem jezdil běžně vyjížďky cca 500 km, nejdále 960 km do Chorvatska v kuse a bylo to celkem na pohodu, ale až až.Co se týče motoru je to přibližně stejné, ale zdá se mi lepší spodek a ve středních otáčkách je lehce silnější.
Dobrá věc je, že má alespoň o litr větší nádrž a asi bude míň papat, dokud tam nedám laďáček .
Při prvním posazení jsem hned zjistil, že v zrcátkách fakt nic neuvidím, tak jsem okamžitě objednal komponent na rozšíření, protože ve městě bez zrcátek jsem v pr...
Jediné mínus, co jsem zjistil, je menší prostor pod sedlem. Řetěz Lumu už tam nenamotám. Jsem rád, že jsem tam nacpal lékárnu, nářadí a vestu.
Masírka jsou vyhřívané hefty, krásně topí a mají 4 teplotní stupně.Bohatě stačí vyhřívat na první popř. druhý stupeň.
Na jaře a na podzim je budu určitě využívat. Opět jsem namontoval ukazatel rychlosti GIPRO se kterým jsem byl již spokojen.
Doufám, že bude vše ok a bude tak na pohodu jako nebožka Boženka CBR600F.
Vybrali jsme ji jméno Mája a bude to pilná včelička.

Konečně jsem doladil zavazadla, protože používám textilní zavazadla Givi tak jsem dokoupil podpěry brašen a následně montážní sadu Givi s plotnou Monokey.
Na cesty do zahraničí budu používat kufříček Givi 45l.

Technické informace

Typ motoru-Čtyřdobý řadový kapalinou chlazený 16-ti ventilový čtyřválec DOHC
Vrtání x zdvih 67 x 42,5 mm
Zdvihový objem 599 ccm
Kompresní poměr 12 : 1
Max. výkon 75 kW (12000 ot. za min)
Max. kroutící moment 63,5 Nm (10500ot. za min)
Převodovka 6 rychlostí
Brzdy - přední 296mm dvoukotoučová dvoupístková
Brzdy - zadní 240mm kotoučová jednopístková
Provozní hmotnost 198 kg

7.3.2011 tak a jsme kompletní: pojistka+RZ

12.3.2011 první vyjížďka najeto cca 280 km - první dojem motor jde lépe od spoda a je lepší ve středních otáčkách o proti CBR.Je brzy něco hodnotit vše je syrové a max.rozsah otáček je cca 6500-7000 ot. Tak uvidíme po první tísícovce.

14.5.2011 již najeto 3300 km - na začátek sezóny to celkem ujde

4.3.2012 Konečně proběhla montáž laďáčku móóc jí to sluší

5.5.2012 montáž nosiče, plotny a podpěr brašen

5.7.2012 - 8.7.2012 Rakousko - směr Zell am See - Viehhofen

misoxxx
misoxxx napsal 04.12.15 v 13:18 10b.

super teraz som kupil uz len cakam na jar neviem sa dockat no prejde tiez malymi upravami potom pridam fotto

-mates-
-mates- napsal 11.05.13 v 00:08 10b.

suprová mašina

Holanek
Holanek napsal 30.03.13 v 15:32 10b.

Chci pochválit nádhernou mašinku od hondy. :) Hornetek pro mě byl vždy velkým lákadlem i pro to, že to byla první motorka na které jsem kdy jel:). Dávám 10b. a vypuchuji laďák, který tam perfektně pasuje!!!

zinuska
zinuska napsal 24.02.13 v 22:58 10b.

super

Role
Role napsal 25.11.12 v 14:47 10b.

Krásná mašina.Ten blatníček je super a ta černá barva ...to je parááda 10b.