renocar_unor

Malaguti Blog 160 (2010)

Vlastník 1975ak
Vloženo 27.10.2010
Aktualizováno 5.1.2021

Asi první Blog v Brně. Italský design. Podle jedněch údajů montováno v Číně, podle druhých jen motor a zbytek složen v Itálii.

První dojmy - Jiný pocit z jízdy jak na 50 ccm.

Strašně málo informací o tomto modelu od prodejce. Jakmile jej zajedu budu dopisovat vlastní zkušenosti. Zatím to vypadá slušně. Bože ať je mírná zima a dá s jezdit. Amen

Po prvních 130 km to vypadá dobře. Teprve zajíždím. Váha asi 150 kg s plnou nádrží obnáší jiné grify při manipulaci při vytlačování z garáže. Čtyřtakt je proti dvojtaktu jako šepot květin. Pěkně jde za plynem a překonat 50 ve městě není problém. Nezvyklé je že zrcátka jsou širší než řídítka a tak jsem je už párkrát oťukal o auta v koloně.

Po 250 km a prvních km po dálnici a prvních jízdách ve dvou,,, je to hustý.
Na dálnici mi sice cvaká prdel, když mě předjíždí kamión - nějaké kilo by to chtělo navíc jako protizávaží. Ale kopce ve dvojici to je naprostá pohoda.

Chystám se udělat pár doplňků otáčkoměr, dvojblinkr, 12 V zásuvku).

Dopsáno 2021. Po cestě do HR ve dvou následovala cesta na SK, kde došlo k havárii. Totální havárka, zdravotní následky. Od té doby nejezdím. Skůtr stojí v garáži.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.01.21 v 11:41 10b.

Skútr je hezký. Hlavně at' jsi v pořádku. Já havaroval před 3 roky, motorka je už dávno provozuschopná, já naštěstí zdráv. To bě přeju totéž.

Rollinman
Rollinman napsal 04.01.21 v 14:53 10b.

Pěkný skůtřík. Jak dlouho vydržel? A proč tě předjížděl kamion když má skůtr maximálku 120? To nejede cestovních 95-100 ? aspoň sólo ?