Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník Vilinko27
Vloženo 20.10.2010
Aktualizováno 12.3.2018

Fazerku mam len chvilu za ten cas viem ze som si vybral spravne...

Kawasaki Z 750S: prilis ostra na zaciatocnika nikto mi ju neodporucal ale velmi sa mi pacila aj sa mi paci :)
Honda CB 600S Hornet: ma nepekny vyfuk a este aj nepekne umiestneny.
Suzuki GSF 600S Bandit: slabsia, vraj krutiaci sa ram a horsie svetla

První dojmy - Prve dojmy boli ze sa asi vytrieskam lebo som ju bral domov na jesen po tme a akosi casto mi presmykovalo zadne koleso z kazdej krizovatky 3:) po par dnoch mi bola ako sita na mieru idealne silna vedela sa pojedovat ale pritom aj kludna ked je treba ;)

Motorku bych doporučil pro - Myslim ze moto je vhodna i na zaciatok do opatrnych ruk...pripadne uz ako dalsia motorka ved sily ma dost.

Doplňky na motorce - Deflektor MRA , zadny kufor (pri kupe uz bol), vyhrievane, cire krytky smeroviek, trubkovy padaci ram

13.1.2013
Jazda na mojej motorke je velmi pohodlna a uvolnena :) ked treba vie byt aj celkom sportova ;) motor ma v nizkych otackach kludny plynuly tah neskor okolo 5-6tis ot. jemnucko vibruje a dalej hore riadne taha a krici :) brzdy su čarovne brzdim oboma naraz a nikdy som nemal problem dobrzdit...podvozok mam nastavitelny v predu aj v zadu myslim ze to je dost slusna vybava na ten vek a triedu motorky viem si ho nastavit na absolutnu pohodu ale aj na ostrejsiu jazdu 3:) ovladatelnost je oproti konkurencii o milimeter lepsia bo ma uzsie pneu a dava to pocit vynikajucej ovladatelnosti, spolujazdec za mnou nejak extra dlho nevydrzi myslim ze sedadlo by mohlo byt pohodlnejsie aj ked nieje uplne zle... ulozny priestor pod sedadlom je dost slusny zmesti sa tam lekarnicka sada na opravu defektov a este zopar drobnosti.spotrebou sa pohybujem od 4,5 do 5,1 na motorke som zatial menil len spotrebne veci ziadna porucha a tak to ma byt ;) na mojej motorke mi asi najviac chyba moznost prejst nejaku polnu cestu preto sem tam poskulujem po TDM900 ale akosi mi je luto mojho krasneho fazera predat :*

Vilinko27
Vilinko27 napsal 22.10.10 v 06:18

Kubeja no to tvoje plexi je pekné aký má obchodný názov? Ten laďák fakt pomôže? Mohol si radšej odfoťiť na tvojej ten podsedlový plast ;)

Kubeja
Kubeja napsal 21.10.10 v 17:38

doporučuju ladak a plexi co mam ja

Vilinko27
Vilinko27 napsal 21.10.10 v 13:14

Dakujem uz som sa poucil...

bas.cz
bas.cz napsal 21.10.10 v 11:31

motorky a holky se nepůjčují