Aprilia ETV 1000 Caponord custom (2005)

Vlastník Viking1
Vloženo 19.10.2010
Aktualizováno 4.4.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

angrest.
angrest. napsal 11.02.16 v 13:06 10b.

Špicová recenze,už si začínám dělat místo v garáži.

brouci028
brouci028 napsal 24.12.15 v 16:13 10b.

no přesně řečeno

grycak
grycak napsal 31.03.15 v 11:58

Perfektní pravdivá recenze do posledního detailu.Kapouš je přesně typ motorky,který dělá svému majiteli radost do posledního šroubku.Dobrej vkus,pěkná barva.Ať slouží

Woky
Woky napsal 30.01.14 v 23:11 10b.

bomba čtení , já mám její menší sestřičku a jsem spokojený a až jednou budou prachy tak si pořídím capa jako druhou do chlívku Woky

pepazdepa
pepazdepa napsal 08.11.10 v 21:44

Pěkné počtení, přeji hodně šťastných návratů z cest.

Michelle
Michelle napsal 01.11.10 v 23:13

To jsem zvědavej koli kilometrů nadrandíš s touto káskou příškí rok

Touringrider
Touringrider napsal 24.10.10 v 13:10

covece... nemuzu rict ze by me unavili dokonaly japonci... naopak... mam z aprilky rozporuplny pocity ale snazim se udrzet si radosta rikam si ze je to neposlusna hracka... aleja na tom chci jezdit rychle...a to na ¨japonci jde rerlativne snadno.. ta aprilka je proste takova neotesana... ale myslimze s ni spokojenej budu.. pokud budu mit jeste ctyrvalce na okruh..

zustan svisle!

sseba1
sseba1 napsal 22.10.10 v 11:08

AhOi, díky za perfektní popis, je to lepší jak z redakčního testu, taky hodlám na Cápa píští sezonu přesedlat a lidi jako jsi Ty mi v tom hodně pomůžou.Přeju hodně šťastnejch kilometrů a hlavně žádný poruchy!!! za mě 10b+*

Stewe
Stewe napsal 21.10.10 v 12:26

Zajímavé počtení 10b

Viking1
Viking1 napsal 20.10.10 v 20:47

Jo, ta užší/širší maska mě chvilku trápila a docela jsem se zaměstnával zjišťováním, proč je to u ročníků 2005 jednou tak a podruhé jinak. Nemám vysvětlení, leč důkaz, že to jak to mám, je správně. Může to být dovozem z Itálie (varianta pro domácí trh a pro Evropu???) O absenci ABS pochopitelně vím. Asi by to s ABS bylo ještě o kousek lepší. A jinak díky za uvítání

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 20.10.10 v 20:42

Docela super vyčerpávající popis k této krásce,proč né když si to zaslouží.Tak určo za 10b.

Sefi21
Sefi21 napsal 20.10.10 v 09:32

Tak tě tedy pěkně vítám do rodiny. Je zajímavé číst subjektivní pocity a názory majitelů na stejnou motorku. To, co jednomu přijde jako nedostatečné a přikládá to spíše jako negativum motorky, druhý na stejnou věc pěje chválu. Jinak musím pochválit, moc pěkná a hlavně červená, stejná jako mám já ). Je ale divné, že na ročníku 2005 nemáš ABS? dokonce ani tu užší masku s blinkrama na tykadlech, to by mělo být ve standardu od roku 2004 ( viz. recenze http://www.motorkar...bs--158.html?kid=366)´. Jinak ode mě máš za 10b.

Touringrider
Touringrider napsal 20.10.10 v 00:48

dyt je to prevlecenej varan s trochu lepsim polomotorem ne?