Suzuki GS 500F (2007)

Vlastník 001Tommy
Vloženo 16.10.2010
Aktualizováno 14.2.2012

Konečně krok, blíž ku světu "velkých" motorek, pořád je to "jen" střední motka, ale se 125ccm se nedá srovnat!! ) Jede parádně ani jsem nečekal s 25kw, že poletí tak jak letí..

Suzuki GS 500 F.
Co víc říct, než že jsem se konečně dočkal silnější mašiny a hlavně SUZANKA je to )) Máme najeto jen pár km nebudu říkat, že si navzájem sedíme to ještě dlouho potrvá než se pořádně zžijem, ale nestěžuju si, ba naopak jsem těsně před vzrušením, když beru za plyn. Dovezl jsem si jí ve čtvrtek 14.10. 2010 na káře, řekl bych že snad mejch nejdelších 180km co jsem kdy autem jel. Mám v plánu pár blbostí natom jako na "dváce" přizpůsobit trošku vzhled Nový proužky, ale pořád bílý, závažíčka, řidítka uvažuju o rovnej tyči, jinej tankpad, černý plexi, blinkry rozhodně tyhle velký krávy sice určitě plní účel, ale uznejte sami dál vejfuk po brigádě vrazim do toho ten měsíční plat yoshimura se osvědčila na "dváce" tak tady dostane taky šanci K&N filtr, hlavně držák spz předělat a číhnout po zadním světle čirý kdybych sehnal... to by bylo asi tak vše nač jsem si zatím vzpomněl dál se uvidí, čas ukáže co mě ještě napadne. Letos si tohu už moc díky počasí neužijem, ale o to víc se už teď těším na JARO

Milekk
Milekk napsal 31.03.12 v 13:44

Ahoj moc pěkný GSko hele kde si koupil ten výfuk? ten se mi líbí!

Black-rider
Black-rider napsal 09.03.11 v 10:00

jj, gsko ,taky bylo kdysi, sic ne v fku..at slouzi

001Tommy
001Tommy napsal 01.02.11 v 20:47

Díky. Kupoval jsem tady na m.cz přes inzerát 200,-/ks... zapojil a ejhle blikaly všechny na ráz :D tak pak ještě přerušovač na LEDky.. Uvídím o prázkách jestli už letos nebo příští rok ale laďák tam chci určitě

radek_
radek_ napsal 29.01.11 v 14:15

Vážně pěkná. Moc se mi líbí ty směrovky. Kde jsi je kupoval? Jo a až budeš mít Yoshi tak ten zvuk chci slyšet

Ales600
Ales600 napsal 03.12.10 v 14:08