Kawasaki ER 5 (2002)

Vlastník vopina
Vloženo 16.10.2010
Aktualizováno 8.3.2014

Stříbrná kráska z Japonska -Tak a je to tady 30.4 2012 v 15.30 moto na kaši,já ve špitále(žiju,chodím)

První dojmy - První dojem byl úžasný,ta síla v tak malé motorce,krásný zvuk-no byl jsem unešený

Tuhle motorku, jsem si pořídil po sedmiletém ježdění na staré jawě 350-634.Ten přechod pro mne byl hodně velký,protože moje bývalá mašina, už toho měla hodně za sebou.Přirovnal bych to k

\r
pocitu,který jsem měl,když jsem přesedlal s pionýra na jawu 250.Nechci tím nějak snižovat úroveň jawy,ale konstrukce,brzdy,výkon-to všechno zústalo v 70-tých letech.Kawina je hodně dobrá motorka,zatím nemůžu více hodnotit,mám s ní najeto asi 1000km,ale pocity super!!!

\r
Ještě malý dodatek,podle mne zvuk dvouválce je ta nejkrásnější písnička!!!

Tak, už bych mohl dodat další pocity z motorky.Skvěle se vede,je lehká,spolehlivá,akorát brzdy by mohli být silnější.Je s ní radost jezdit po městě i dálky,prostě všestranný motocykl.Moc velká spokojenost!!!

Monsterrr
Monsterrr napsal 21.07.12 v 18:04

U mě si zase paní myslela že to stihne, tak dala hrábě a frkla mi to tam z vedlejší..At žije respekt k motorkářům!

O.N.E.
O.N.E. napsal 19.10.11 v 17:04

Krásná,jojo máš pravdu super stroj,měli jsme doma modrou krásku a rád na ní vzpomínám.Máš to hezký

aikon1
aikon1 napsal 21.09.11 v 16:47

Říkal jsem si, že jsem jí viděl na Freedomu Pěkný to máš, tak ať motorečka šlape - 10b.

sluničko357
sluničko357 napsal 18.09.11 v 22:23