Triumph Bonneville 800 (2006)

Vlastník pivovarsky
Vloženo 12.10.2010
Aktualizováno 11.10.2019

Říkám mu Lemmy - poslední pravý rock'n'rolla. Láska na první pohled. Žádný závodník (i když svého času nejrychlejší na světě), prostě motocykl.

Během dvou zim postupně předělán na café racer.

První dojmy - Jeden pro druhého jsme se narodili.

Lemmy - the café racer!

24.9.2010
Koupena mírně jetá (cca 6000km) s několika doplňky - sedlo King&Queen, opěrka, kryty motoru v chromu atd. Díky sedlu velice pohodlná i na delší svezení.
Žádný silák to není, ale zatahat se za to dá.
Nedostatek čehokoliv nahrazuje přehršlí charismatu, krásou tvarů a vůbec zážitky na palubě se nedají popsat

Samozřejmě ještě karburátorový model, stříkačky u těchhle retromoto nemají co dělat, stejně jako vodní chlazení, elektrické pitomosti atd. Prostě KLASIKA! Škoda, že se už nenakopává.

Vsadím botu na to, že tenhle anglický gentleman bude mým nejlepším kámošem hodně tisíc kilometrů.

25.3.2011
Tak jsme zahájili sezónu, mám za sebou dalších 1000km. Pořídil jsem si vytoužené laďáky TOGA a osobnost motocyklu se zvedla o 100%. A ten ZVUK! Baví mě čím dál víc!

27.4.2011
Přidána DynoJet sada, BMC vduch. filtr a poladění na brzdě. K parádnímu zvuku se přidalo i pár koníků a Nm navíc. Spokojenost a díky Angel Racing Olomouc.

10.7.2011
Ručně dělaný nerezový padací rám okoukaný podle originálu Triumph.

2.8.2011
Nová řídítka NH M-bars v poloze ultra-café racer, bar-end mirros a vintage football grips - úplně jiná motorka, do zatáček jde sama, řízení jedna velká paráda a konečně jsem se zbavil těch ošklivých "Mickey Mouse" zrcátek. Další krok k café raceru... chce to čas a moře peněz

1.3.2012
Finalizace celozimní práce a café racer hotov!
Sedlo na zakázku od anglické firmy VonZeti, eliminace zadního blatníku, výměna blinkrů a jejich relokace vepředu, zadní světlo a blinkry úplně jinak.

Ještě mě napadá tuna věcí, co přidat/změnit, ale bohužel musím koupit nové auto, takže investice do Lemmyho prozatím zastaveny.

15.1.2013
Udělal jsem si opožděné vánoce a koupil jsem si místo těch levných šidítek pořádné zpětné zrcátko od Halcyon. Prostě MADE IN ENGLAND! Fotky doplním až v sezoně.

Za fotky děkuji Kubovi Frey - www.jakubfrey.cz

Papanhe
Papanhe napsal 06.07.20 v 08:35 10b.

Krásný stroj.

gabe79
gabe79 napsal 11.10.19 v 10:14 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.02.17 v 09:48 10b.

Paráda gratulejšn.

lacerta82
lacerta82 napsal 03.09.14 v 21:37 10b.

nádherná mašinka...pěkná práce

Greag
Greag napsal 28.06.14 v 00:53 10b.

Boží