renocar_unor

Aktualizováno 28.9.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

MartinSV
MartinSV napsal 19.11.12 v 14:38 10b.

A já jsem si myslel, že jsem sám, kdo si myslí, že litr v ČR je zbytečné vození 400 kubíků nevyužitelného výkonu. Gratuluji k vítězství rozumu nad egem.

Dave-T5P
Dave-T5P napsal 12.11.12 v 09:32 10b.

Těch 10 bodů ode mě máš hlavně za ten článek a žes vyrost! Mašina není úplně podle mýho gusta, ale to je přece jedno. Podle mě jsi neudělal krok zpátky, jak se tu píše, ale naopak Takže ti plácám!

Alexandr
Alexandr napsal 07.08.11 v 13:53

Zajímavý sestup dolů . Docela by mě zajímalo srovnání fzs 600 co jsi měl s sv . Uvažoval jsem mezi fzs 600 a sv, a nakonec jsem koupil fzs, možná toho někdy lituji, protože mě moc nebaví točit motor a pro předjetí bych měl radějí výkon dvouválce v nízkých otáčkách

Allesio
Allesio napsal 04.04.11 v 16:58

Gratuluju, SV-čko je parádní stroj, načínám druhou sezónu a maximální spokojenost! V úvodu jsi to vystihl naprosto přesně a klidně bych se pod to podepsal. Je to mrštná motorka s pěkným zátahem odspoda a dobrá volba pro lidi s nohama na zemi... Tak příjemnou sezónu přeju!

davidj
davidj napsal 15.03.11 v 20:14

Výborná volba kamaráde,oceňuji Tvoje rozhodnutí a zdravý pragmatický přístup...jinak je to jako dvojče mého jen bez kapoty ... přeji spoustu štastných kilometrů

BorisVTR
BorisVTR napsal 27.02.11 v 15:47

To kukam jak puk po desitke male SV Ale zase SV 650 je hodne zabavny bike pri kterem nemusis dosahovat extremne rychlosti aby sis uzil jizdu.Inac davam 10 bodu

hondarebel
hondarebel napsal 30.01.11 v 15:28

Rozumnej člověk Motka vypadá skvěle

william.walace
william.walace napsal 10.01.11 v 18:25

pěkná kovboji kupoval jsem ji na stejný účel jako ty a jsem naprosto spokojenejtak snad budeš taky!

Mallik
Mallik napsal 03.01.11 v 23:37

Zdar, pěkně napsané. Jsem se (po svežení na pár sport-litrech)také rozhod, že zůstanu níž (člověk zkouší své možnosti,uplatňuje zkušenosti a stále se učí až zjistí, že nemá co zkoušet (učit se musíme pořád),příjde zlom,vrátí se rozum a praktická stránka vítězí). SVčka jsou cool a Véčko dobře tahá od spodu. Do sezóny 2011 ti přeju nespočet zdravě vychutnaných kilometrů s charakterním dvoušálkem do V a nezapomeň si osladit pár zatáček .

Speedy_James
Speedy_James napsal 12.12.10 v 18:51

Ahoj, koukám změna netradičních rozměrů... ale seš jeden z málo, kterýmu to docvakne dřív, než se válí v roští .
Když nad tím tak přemýšlím, tak by bylo pro tebe nejlepší asi CBR 600 F, ale suzuki je taky výborný volba...

RickVFR
RickVFR napsal 13.11.10 v 00:01

Niekedy menej je viac. To platí ked si človek chce jazdu vychutnat. U superšportu to tak nieje. To býva čiste iba o adrenalíne. Prajem ti hodne šťastných kilometrú v sedle SVčka a dávam 10 b

aklenot
aklenot napsal 11.10.10 v 23:41

Tak blahopreji k novemu stroji. Ninju jsem pred tim videl na inzeratech, rikal jsem si co pak to chystas a nakonec si udelal to, co udelam asi behem pristi sezony i ja

Jinak potrenoval jsem a jsou nove fotky, naposledy si asi koukal jeste z jara

Polas
Polas napsal 11.10.10 v 13:12

Pěkná. Příjemně se četly důvody tvé priority a účelovost

markrat
markrat napsal 11.10.10 v 12:49

Tak to mě opravdu těší když jsem četl co jsi napsal.
Jo asi jsi pomalu zmoudřel.SV dobrý stroj se kterým
budeš spokojený tak si ho užívej no a příští sezonu naviděnou.
Za moudré rozhodnutí 10b.

petr13
petr13 napsal 10.10.10 v 21:21

Sem rad,ze jsi to pochopil dřiv než by tě seškrabovali z
cesty.Ja sem takove štěsti neměl,nebo spiš měl,protože sem už ok,ale moje gsx-r už to nerozchodilo.
Co bych ted dal za takove pěkne SV...
Držim ti palec a s tim co si napsal souhlasim

Pjercak
Pjercak napsal 08.10.10 v 23:14

Zajimavý skok dolů... Jinak hezka

Zdeno.639
Zdeno.639 napsal 08.10.10 v 15:20

Blahopřeji k úžasné koupi...snáď tě mamka nezabííí.

luisa
luisa napsal 07.10.10 v 09:11

To je ale krásná motorka...takovou bych si taky pořídila... 10b sourozenci!

davidj
davidj napsal 06.10.10 v 21:07

čus, zdravím svého "nahatého bratra" je to krasavec ...jen já mám raději trochu kapot...ale proti gustu...tak hodně štastných kilometrů s ním ..

sooky
sooky napsal 06.10.10 v 21:03

10bodů pro Guana82 Předtím jsme jezdil na Kawasaki ZX-10R, r.v. 2007, ta měla s RamAir 136kW, SV má 53kW, takže rozdíl je 83kW, tj. 112 koní

istonbike
istonbike napsal 06.10.10 v 20:39

Tenhle ročník nahatého eSVéčka je prostě nádherný za 10b s přáním spokojenosti v sedle téhle krásky

krute_drsnej
krute_drsnej napsal 06.10.10 v 20:37

Dyt tam pise, ze ubral dva valce a vykon, to snad lze pochopit ne ?

PesiRR
PesiRR napsal 06.10.10 v 20:32

Pěkný moto. Jenom otázka. Tam máš motor z 916ky nebo turbo že to má 112 koní? Pokud vím tak SV650 má 51 kW. 10B